Ankieta: Jakiej marki masz ramę w rowerze?
Author
Bianchi
Cannondale
Corratec
Cube
Dahon
Decathlon
Felt
Fuji
Gary Fisher
Giant
Kellys
Kona
Kross
Ktm
Merida
Mongoose
Poison
Schwinn
Scott
Specialized
Trek
Unibike
Wheeler
Willier
Inny markowy
No name
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiej marki rowerem jeździsz?
#21
KermitOZ napisał(a):Mocny jesteś Felek Big Grin Ja przez ostatnie 2,5 sezonu przejechałem ok 37 tys (4,5, 14, 18,5), w sumie nawet 50 tys pewnie nie mam, a ty 40 kkm myknales na Victusie. Szacun! Big Grin
Heh, wyczuwam Grzesiek nutę ironii w Twoim poście, ale ja mam już za sobą 10 sezonów rowerowych więc miałem dużo czasu, żeby taki dystans przejechać (a moj total to ok 60k km)

pozdr Wink
Odpowiedz
#22
Żadnej ironii, naprawdę szacun!
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#23
mindex napisał(a):B'twin mieści się chyba w określeniu "Decathlon"...

nie ma takiej marki rowerów jak decathlon, decathlon to nazwa sklepu, b'twin to nazwa marki rowerów :-)
tylko przełaj
Odpowiedz
#24
Chodzi o rowery wypszczane przez niebieski sklep, zarówno Rockrider jak i B'Twin, lepiej to chyba w jednej kategorii ująć niż jakby miało zabraknąć np. Felta.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#25
Jakaś lipa ta ankieta! Kolega se zaznacza trzy marki a ja nie mam możliwości! Gdzie Tigra, Rychtarski, Sloughi, UMF i Romet?
Odpowiedz
#26
LOL, ale masz maYkel przypał Big Grin Sorki Big Grin No z kilkoma markami typu Willier czy Schwinn to się rozpędziłem, bo mało ludzi ma, zapomniałem o co najmniej dwóch Ghostach, ale na szybko robiłem Smile Mea culpa.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#27
Z Wilierem to pojechałeś po bandzie. Chociaż o ile wiem jest nawet jedna sztuka w lublinie! :-D
Odpowiedz
#28
Tak, jedna na pewno jest, Schwinn też Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#29
Jak mam zaznaczyć, jak u mnie w stajni są 3 Meridy: dwie MTB i jedna szosa - chcę podciągnąć statystykę, a nie mogę, bo tylko jeden głos mogłem odać na Meridę - mam zerejstrować dwa lewe konta ?? Tongue


Mój Total to - 8 sezonów i tylko 30 tys. km przejechanych, a ten rok zapowiada się skromny w km. Sad

Pozdr.

R...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#30
Ja mam dwie i też tylko raz zaznaczyłem. Jakoś to przeżyjemy.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości