Ankieta: Jakiej marki masz ramę w rowerze?
Author
Bianchi
Cannondale
Corratec
Cube
Dahon
Decathlon
Felt
Fuji
Gary Fisher
Giant
Kellys
Kona
Kross
Ktm
Merida
Mongoose
Poison
Schwinn
Scott
Specialized
Trek
Unibike
Wheeler
Willier
Inny markowy
No name
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiej marki rowerem jeździsz?
#61
to ja jeszcze treka i pawlaka Big Grin
Odpowiedz
#62
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch Giant-ów Smile, ale wszyscy moi znajomi jeżdżą na Meridach. Dzisiaj z kolegą z pracy byliśmy w sklepie rowerowym na ul. Związkowej i kupił sobie Kelly`sa Smile Fajna maszyna na hydraulice.
Mek
Odpowiedz
#63
Ja posiadam BMW TX5 oraz SX7.
Odpowiedz
#64
Ja mam Fausto Coppi, model bliżej nie okerślony :mrgreen:
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz
#65
A ja podobnie jak Majkel powiem, że: GT ZRX jest na bank tylko jeden w Lublinie i kilo bananów co dzień przez miesic temu, kto pokaże mi w Lublinie drugi taki.
Odpowiedz
#66
marcin wisisz mi trabke i 30 kilo bananow.zapraszam do mojej piwnicy Wink
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#67
ja mam 2 bajki
Treka do rozbijania sie po schodach lasach itp
oraz Krossa Crow tak zeby posmigac calkiem wporzo rower Smile
z kolei moj staruszek hasa Ridleyem
Odpowiedz
#68
mojej marki nie ma ale rozbijam sie srebrno czarnym questem na osprzecie shimano deoreSmile srednia/niska polka ale narazie nie narzekam
Odpowiedz
#69
Ja na Meridce Kalahari510 siostry pocinam czasami, bo zwiala na studia i zostawila Tongue Ciezki, nie lubie. Czesciej daje go dziewczynie zeby sobie do roboty pojechala Big Grin a ona chyba jest jakims hardkorem, bo na tym ciezkim bydlaku ciagle na patelni jedzie Tongue Ja mam bianchi i jestem zadowolony Big Grin Ma petarde hehe ;d
Odpowiedz
#70
heh też lubię patelnie, ale ostatnio staram się ograniczać, bo wiem że to nie jest za dobre dla sprzętu ciągle mocno naciskać. narazie (po ok 4,5tys. przejechanych km) nic! ze sprzętem mi się nie działo Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości