Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co wam w bidonie chlupie ?
#1
Jakis czas temu olalem wszystkie napoje izotoniczne, i inne takie wynalazki. Od roku wlewam do bidonu/manierki badz pije na goraco w domu/pracy zamiast czaju, Hibiskusa. Smakuje wybornie i orzezwia, z cukrem badz miodem jest lepszy niz komercyjne wynalazki. Na wiosne mam zamiar pokombinowac np z dodatkiem miety lub innego zielska. A wy uzywacie jakis naturalnych zwyklych napojow ?

Ps. Na chlodno jest doskonaly jako zapojka na zakrapiane imprezy, a nieoslodzony na kaca :-D
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#2
Od dłuższego juz czasu stosuję jakiś naturalny sok (np. bananowy) pół na pół z wodą mineralną i miodem. Zimą do termosu na goraco, latem na zimno. Jeżeli dodam więcej miodu to oprócz uzupełniania płynów spełnia też rolę na krótszych wyjazdach uzupełniacza kalorii.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
U mnie herbata z miodem lub woda z miodem i z cytryną. Smaczne i orzeźwiające.
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz
#4
Jako że u mnie rower to jedna z wielu form ruchu to najczęściej używam poza wodą carbo, izotonika albo gainera
Żołnierze Hardcoru walczą do oporu!! :]
Odpowiedz
#5
Woda.
Odpowiedz
#6
Czasami Isostar z puszki do samodzielnego rozrabiana ,ale przeważnie woda z miodem i cytryną.
Odpowiedz
#7
Tlenek wodoru.
Odpowiedz
#8
Woda mineralna - oczyszcza organizm, dobrze nawadnia,zawiera minerały, nie zawiera konserwantów i takie tam Big Grin
Odpowiedz
#9
Hallatil napisał(a):dobrze nawadnia

Może i dobrze ale wolno i czasami już jest za późno i wiele osób wlewa ją w siebie chociaż przy odwodnieniu już niewiele to pomoże.
Hallatil napisał(a):zawiera minerały

Nie takie i nie w takiej ilości jakie tracimy przy wysiłku fizycznym.
Hallatil napisał(a):nie zawiera konserwantów i takie tam

I to jest jej główna zaleta :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#10
W Makro jest promocja wczoraj zakupiłem 400 g koncentrat izotoniczny + bidon 1 litr za 24 zł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości