Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[26.02.2010 godz: 18:00 Plac Litewski] - Masa Krytyczna
#11
pełny spontan - to prawdziwa Masa Smile
do miłego na Litewskim!
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz
#12
zaworek napisał(a):pogodę mamy super, a szczegóły trasy dogadamy na miejscu
Nom, dogramy na miejscu, bo ta, którą zaproponowałeś bardzo fajna, ale chyba za długa jak na tę część sezonu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
Taka cisza o tej porze.
Czyżby Masa Krytyczna rozpoczęła Nocny Patrol :-D
W drodze do pracy udało mi się biernie uczestniczyć a może raczej jedynie pozdrowić ;-)
A teraz proszę o szczegółową instrukcję (krok po kroku) gdzie i jak umieścić króciutki filmik zrobiony komórką.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#14
:!: :!: :!:

Setka fotek już wrzucona do
GALERII
Na ulicy Puławskiej doliczyłem się 27 masowiczów.

:!: :!: :!:
Odpowiedz
#15
eee. chyba NP nie było.
ja nie mogłem być na MK dzisiaj, bo musiałem spóźnić się do pracy i równie późno ją skończyć. wyszedłem o 19, ale nie odmówiłem sobie przejechania przez Pl. Łokietka (niestety autem) i zobaczenia rowerzystów zgromadzonych pod Ratuszem. Widziałem, że całkiem sporo Was było.

darist: filmik - a może na jutjuba? Wink czy chcesz do galerii RL? jak tak, to może jak Mamut77 (chyba go widziałem jak focił) wrzuci zdjęcia?...

EDYCJA:
o. jednak nie tylko Mamut77 fotografował.
Sylwek: bardzo fajne zdjęcia. bardzo!
Odpowiedz
#16
Fajnie było. Trochę pokropiło w tak zwanym między czasie ale na szczęście nikt nie zrezygnował. Pozdrawiam i do zobaczenia za miesiąc
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#17
darist napisał(a):W drodze do pracy udało mi się biernie uczestniczyć a może raczej jedynie pozdrowić ;-)

Ja pozdrowiłem Masowiczów na Lipowej Wink W drodze z pracy Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#18
Pierwszy raz udało mi się być na MK i muszę przyznać, że było naprawdę przyjemnie. Mimo niepewnej pogody i zimowej daty. Pomysł z grającą przyczepką na następną masę jest super.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#19
tkt napisał(a):Pomysł z grającą przyczepką na następną masę jest super.
No właśnie jak usłyszałem co tam Zaworek namodził to rozmawialiśmy o przyczepce, którą widziałem na masie w Paryżu. Naprawdę musimy się zorganizować na następny raz, bo to robi świetny klimat Smile

Na masie było 28 osób, bo na Puławskiej dojechał jeszcze Grzegorz_. Później wrzucę relację na główną Smile W styczniu było 14, teraz podwoiliśmy tę liczbę. Jeśli taka tendencja się utrzyma to w czerwcu będzie nas 448 osób, a później to już pójdzie lawiną Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#20
Fotki mamuta i moje już zostały załadowane do galerii :-) . Próbowaliśmy nagrywać filmiki, ale to co nam wyszło niestety nie nadaje się do prezentacji :-( .

A w ogóle to witam wszystkich :-P . Na pewno spotkamy się na następnych Masach Krytycznych :-) .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości