Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis na Kunickiego
#21
Campino napisał(a):Może wy polecicie jakiś serwis gdzie zrobią mi przegląd piast, centrowanie i wymianę kilku szprych na nowe?
Da rade wyrobić się w 50zł?, Czy jednak muszę trochę dozbierać.
W 50zł za komplet... No nie wiem. Dawno nie centrowałem kół w serwisie, ale licząc po 15zł to już jest 30, a w 20 przegląd piast to nie sądzę...
A jak już piszecie co i gdzie to dodam tylko, że w toro na zana teraz też kumaty serwisant jest ;-)
Odpowiedz
#22
kuczy napisał(a):teraz też kumaty serwisant jest

No właśnie :->
Często podajemy adres serwisu a to serwisant najważniejszy jest.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#23
co sie stało z resztą wpisów?
Odpowiedz
#24
maciek2610 napisał(a):co sie stało z resztą wpisów?

Są w temacie "CentralaRowerowa"
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#25
byłem dzisiaj w serwisie na kunickiego w sprawie wymiany pękniętej szprychy i jak wiadomo centrowania i muszę powiedzieć ze jestem zadowolony kółko prościutkie i mimo iż trzeba było wymienić jeszcze jedną szprychę cena za usługę nie wzrosła a za wszystko zapłaciłem 20zł myślę że to dobra cena i w dodatku nie musiałem jechać przez pól miasta do innych serwisów tak hucznie wychwalanych.

Tak że ja jestem na TAK jeśli chodzi o ten serwis nie wiem jak z innymi usługami.

Z opinii kolegów powyżej wnioskuję że nie podobało się większości podejście do klienta , ja nie zauważyłem żadnych "humorów" pan był miły , może trafiłem na dzień gdy miał dobry humor , w każdym bądź razie jestem zadowolony.
Odpowiedz
#26
Ja bywam tam często ostatnio i powiem tak ceny części ma różne, a nawet bardzo.
Jeśli chodzi o serwis to nie wiem, bo staram się wszystko robić sam.
Pomijając te rzeczy to pan jest bardzo miły i bez problemu służy fachową radą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości