Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis na Kunickiego
#11
Nie liczy się ilość, tylko jakość. Ci co mają pojęcie, mają podobne zdanie do mnie.
Z rowerem strzeliłeś sobie samobója kupując na szybko i nie pytając o zdanie starszych kolegów. ;-)

Nie miejsce tu na roztrząsanie kwestii osobistych, rower najgorszy nie jest, dobrze ci służy i wszyscy się z tego cieszymy. :mrgreen: Ale faktem jest, że przepłaciłeś i to sporo, bo nawet na allegro (sic!) są lepsze ceny.

A tą historię przytaczam jedynie jako fakt do rozważenia, dla wszystkich którzy zamierzają skorzystać z usług pana K.
Odpowiedz
#12
To w takim wypadku, lepiej iść do Pana Tuory na Cyruliczej??
Nie jestem z Lublina, znam tylko te dwa serwisy i jeszcze na rogu Zana/Kraśnickich, ale jak kiedyś zauważyłem jadąc na główny, że już go tam nie ma.
Może wy polecicie jakiś serwis gdzie zrobią mi przegląd piast, centrowanie i wymianę kilku szprych na nowe?
Da rade wyrobić się w 50zł?, Czy jednak muszę trochę dozbierać.
Z góry dzięki z opinię i pomoc.
PozdroRower
Odpowiedz
#13
Toura albo Paweł w Centrali Rowerowej na ul. Granicznej (boczna Narutowicza). Obaj robią bardzo dobrze.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
Oka, dzięki wielkie, na dniach pewnie będę coś działał.
Podro
Odpowiedz
#15
Cytat:Nie jestem z Lublina, znam tylko te dwa serwisy i jeszcze na rogu Zana/Kraśnickich, ale jak kiedyś zauważyłem jadąc na główny, że już go tam nie ma.
Przeniesiony na ul Wojciechowska 5 (jedna ulica dalej rownolegla do Al. Krasnickich)
Odpowiedz
#16
misiek napisał(a):Wojciechowska 5 (jedna ulica dalej rownolegla do Al. Krasnickich)

Przecież Wojciechowska jest ulicą prostopadłą do Kraśnickiej i nie jedną dalej ale na wprost Zana :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#17
Właśnie tak szukam na Zumi, szukam i szukam tej następnej prostopadłej do Kraśnickich, a tu nagle się że ona wchodzi w Zana Wink
Odpowiedz
#18
darist napisał(a):
misiek napisał(a):Wojciechowska 5 (jedna ulica dalej rownolegla do Al. Krasnickich)

Przecież Wojciechowska jest ulicą prostopadłą do Kraśnickiej i nie jedną dalej ale na wprost Zana :-D

jest prostopadła na małym odcinku do skrzyżowania z Morwową, później jest... prawie równoległa. na mapie widać, że pod kątem powiedzmy 30 stopni, może 40, ale jak się nią idzie/jedzie - można odnieść wrażenie, że na tym odcinku jest prostopadła. no i właśnie - tam jest sklep. w bramie.

sklep/serwis "PAMA SPORT" z rogu Zana/Kraśnickiej, który teraz jest tam, gdzie napisałem wyżej, nie nazywa się już "PAMA SPORT", ale "AMS NOVI" i jest obecnie własnością tylko P. Marcina Styżeja, jednego ze wspólników dawnego PAMA SPORT. I nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze niedawno właściciel szukał pracownika do serwisu. niewykluczone więc, że jeszcze go nie znalazł i obecnie serwisu nie ma.
Odpowiedz
#19
Napisalem ze rownolegla bo to jedyna taka ulica w tym miejscu, latwiej zrozumiec komus kto nie zna miasta.
W temacie serwisu, to jestem pewien ze funkcjonuje bo dzisiaj tam bylem.
Odpowiedz
#20
mindex napisał(a):jest prostopadła na małym odcinku do skrzyżowania z Morwową

I to jest chyba ważniejsze aby wiedzieć, że istnieje skrzyżowanie Kraśnickiej z Wojciechowską i nie szukanie ulicy łączącej.
No i Wojciechowska nie jest jedną dalej gdyż to jest to samo skrzyżowanie.
W jedną stronę od Krasnickiej jest Zana a w drugą Wojciechowska.
Ale najważniejsze, że Campino znalazł ulicę a my tez wiemy gdzie ona jest :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości