Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[03.03 12:00] Lukoil JPII
#1
Wstępnie planuję coś na środę. Dystans około 50km, trasa zależnie od wiatru (tak aby wracać z wiatrem).
Arrow Tempo: lajtowe, w końcu dopiero marzec.
Arrow Nawierzchnia: asfalt.
Ktoś by się pisał?
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#2
Po poniedziałkowych wojażach nie licz na zbyt liczne grono :d

holden napisał(a):Tempo: lajtowe
[zapewne takie będzie :d]
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#3
holden napisał(a):Tempo: lajtowe, w końcu dopiero marzec.
To jak jest w czerwcu, lipcu, sierpniu??? Confusedhock:
Odpowiedz
#4
o którei godzinie jest planowany start i jaka planowana trasa
Odpowiedz
#5
Zmieniam godzinę wyjazdu na 12, ale jeśli rano spadnie śnieg/deszcz to odwołuję, bo mam slicki w szosówce :/
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#6
już miałem się deklarować ale jak ty holden jedziesz szosówką to ja na moich klockach dam sobie spokój :-)
pojadę swoim tempem
Odpowiedz
#7
Bez przesady, holden na swojej szosie to prawie nigdy nie osiąga 40km/h :-P
Odpowiedz
#8
40 to tylko z górki i przy wietrze w plecy. Z poniedziałku to wyszła nam średnia niewiele ponad 20, więc nie ma stresu.
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#9
holden napisał(a):40 to tylko z górki i przy wietrze w plecy.

Hahahaha, a pamiętasz do kogo przed sobą krzyczałeś jadąc 50km/h żeby szybciej "kręcił" ???
:lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#10
No bo wtedy było właśnie z górki i z wiatrem i na dodatek za Tobą(czyli bardzo dobry cień aero) ;]
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości