Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrala Rowerowa
#31
Niunia otwórz działalność gospodarczą pt. "Serwis nart i ostrzenie łyżew" i spróbuj z tego żyć od np. kwietnia do września w lbn.

A ZUS, US swoja dolę muszą dostać, jak nie dobrowolnie to przez komornika, więc cierpliwości i poczekaj do wiosny 2011.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#32
Hej

Paweł prosił o podanie informacji, że od jutra startuje promocja na mega kompleksowy przegląd roweru. Wydaje mi się, że nikomu nie muszę specjalnie zachwalać usług Pawła, kto korzystał, ten wie o czym mówię, a kto jeszcze nie korzystał ten niech poczyta opinie na forum Smile

Szczegóły i kontakt do Pawła: http://www.centralarowerowa.pl/

Promocja dla pierwszych 15 osób. Gorąco polecam Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#33
Z przyjemnością dołączę do rekomendujących Pawła Kulpę.

To świetny, intuicyjny, rzetelny i z wielkim sercem do rowerów mechanik-artysta.
W dodatku niedrogi.
Człowiek ten m.in. podjął się naprawy moich obu mavików, na których inni położyli krzyżyki i naprawił je.
Nic za tę wazelinę nie biorę, ani w łapę ani w nic.
Po prostu z przyjemnością dokładam cegiełkę do opinii, która jest istotna w przypadku osób, które z serwisu potrzebują skorzystac lecz nie znają lokalnego rynku. No to czynię to.
Odpowiedz
#34
KermitOZ napisał(a):Promocja dla pierwszych 15 osób. Gorąco polecam Smile

Kto prowadzi zapisy?
Paweł lepiej zna mój rower niż ja sam Smile
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#35
Odebrałem szose od Pawła i ja ze swojej strony polecam.
Zresztą fajny klimat i można sobie pogadać o różnych ciekawych rzeczach. :->
Odpowiedz
#36
No właśnie ten klimat dodaje uroku serwisowi Pawła. Nie jest to czysta , chłodna relacja klient<>usługodawca tylko tak po kumplowsku trochę.
Ja najpierw u niego oprowadzałem do stanu używalności rowerj moej żony co opisywałem TUTAJ. Wspomniałem że będę prawdopodobnie kupował jakiś dla siebie rower a Paweł od razu zaproponował żeby się z nim skontaktować żeby nie wybierać byle czego. W tym roku tak też zrobiłem i umówiliśmy się że on mi kupi rower z elizówki bo jest obcykany z tymi handlarzami a ja przy okazji miałem łowić jakieś okazje na allego. Wszystko opisane jest w TYM topiku jakby ktoś był ciekawy. Oczywiście jak widać Paweł w kwocie 1200zł razem z generalnym przeglądem i wymianie kilku drobnych rzeczy zaoferował mi rower który bije na głowę pod wzgędem wyposażenia wszystkie które szukałem na allegro i po sklepach. I jak każdy profesjonalista daje umowę żebym w razie "W" był kryty.
Dlatego teraz nawet gdybym miał kupować rower w innym sklepie i mieć w nim 1-2 roczną gwarancję to w przypadku awarii wolałbym dać parę groszy Pawłowi.

A jeszcze jedna dygresja. Ostatnio pytałem go o malowanie tego pierwszego roweru, jak można by to najtaniej i w miarę dobrze zrobić. A on stwierdził że jeżeli ma być najtaniej to u niego raczej nie bo on stosuje jakieś impregnaty czy cuś i że lepiej poszukać kogoś kto piaskuje i maluje bo wtedy zamknie się to w kwocie 60-80zł max. Jeżeli człowiek sam sobie odbiera klienta to chyba znaczy że naprawdę zależy mu na jego dobru.

PS. Nie, nie jestem żadną rodziną Pawła, poznałem go dzięki postowi na tym forum i nie , nie dostałem żadnych ulg ani gratisów z reklamę. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości pod tym względem niech najlepiej pojedzie i sam sprawdzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości