Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy kolejny Alley Cat?
#1
Kiedy kolejny Alley Cat?
Odpowiedz
#2
będzie jak ktoś się podejmie organizacji... Smile
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#3
Ja już zrobiłem cztery, w dupie mam, sam się też chcę pościgać. :mrgreen:
Niech teraz się młodzi wykażą, to nie jest taka wielka filozofia. Ja mogę udzielić paru fachowych ;-) rad.

BTW: zgodnie z zasadą - chcesz żeby coś było zrobione porządnie - zrób to sam! :-)
Odpowiedz
#4
Chętnię zorganizuję, Jarek również wyraził chęć organizacji, ale najwcześniej w sierpniu/wrześniu przypuszczam.

Qavtan miał coś chyba organizować? A jak nocny 6 czerwca?
Naciskaj na pedały choćbyś miał paść na twarz.
Odpowiedz
#5
Wymyślam zadania Smile nie wiem też kiedy, 19VI mam egzamin, na 14VI nie wiem czy się wyrobię, raczej na 27VI.
Odpowiedz
#6
Ja bym chętnie coś zorganizowała, ale najpierw to ja bym chciała wygrać!! A jak wygram to obiecuję, że będzie mój alley Smile
A ponawiam pytanie odnośnie nocnego alleya...?
Odpowiedz
#7
Potencjalny organizator zawiadomił mnie, że nocny alley to owszem będzie, ale nie w Noc Kultury (za dużo ma spraw na głowie).
Odpowiedz
#8
Cytat:Ja bym chętnie coś zorganizowała, ale najpierw to ja bym chciała wygrać!! A jak wygram to obiecuję, że będzie mój alley Smile
Zaraz zaraz, a czy ty przypadkiem ostatnio nie wygrałaś w swojej kategorii?? :-D
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#9
Tak na dzieńdobry, to witam ;]

Próbowałem znaleźć trochę informacji, co to ten "alleycat", ale w zasadzie i tak nie dowiedziałem się za dużo. Może by się ktoś podzielił wiedzą i ujawnił jakieś szczegóły czy zasady takich spotkań? Tongue
Kelly's Result 2008 ;]
Życie bez roweru powoduje raka i choroby serca
Odpowiedz
#10
To trochę słabo się starałeś :-P. Wikipedia, żeby długo nie szukać, albo tutaj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości