Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żużel
#21
Dzięki Marku za dogłębną analizę i ocenę zawodów ;-) .Nic więc nie straciliśmy i nie ma czego żałować.Tak podejrzewałem,gdy usłyszałem w radiu skład mistrzów świata,uzupełniony o Miśkowiaka :!: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#22
JuraS napisał(a):Dzięki Marku za dogłębną analizę i ocenę zawodów ;-) .Nic więc nie straciliśmy i nie ma czego żałować.Tak podejrzewałem,gdy usłyszałem w radiu skład mistrzów świata,uzupełniony o Miśkowiaka :!: .

Nie ma za co :-) Nie straciliście nic --- a nawet wyszliście na +
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#23
Ex Driver napisał(a):1. Sprzedano wszystkie bilety tj. 7500--- stadion obliczony jest na 5000 wraz z miejscami stojącymi ( krzesełka w liczbie ok.4000)


Niby tak jak mówisz. Gazety podawały liczbę widzów około 7-8 tyś. No ja byłem tam na zabezpieczeniu i powiem, że gazety i inne źródła się grubo pomyliły z liczbą widzów. Sektor jedyny który nie był zapełniony to ten obok budynku klubu. Reszta była pełna prawie do granic możliwości swojej pojemności. A stadion ma prawdziwą pojemność 15,5 tyś. Dzień zawodów przypomniał mi lata 90 kiedy ten stadion pękał w szwach od kibiców podczas meczu ligowego.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#24
niunia2101 napisał(a):
Ex Driver napisał(a):1. Sprzedano wszystkie bilety tj. 7500--- stadion obliczony jest na 5000 wraz z miejscami stojącymi ( krzesełka w liczbie ok.4000)


Niby tak jak mówisz. Gazety podawały liczbę widzów około 7-8 tyś. No ja byłem tam na zabezpieczeniu i powiem, że gazety i inne źródła się grubo pomyliły z liczbą widzów. Sektor jedyny który nie był zapełniony to ten obok budynku klubu. Reszta była pełna prawie do granic możliwości swojej pojemności. A stadion ma prawdziwą pojemność 15,5 tyś. Dzień zawodów przypomniał mi lata 90 kiedy ten stadion pękał w szwach od kibiców podczas meczu ligowego.

No z tymi 15,5 tys. to sporo przegiąłeś . Skąd te dane ? 5000 z małym haczykiem to max.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości