Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żużel
#1
Już niedługo rozpoczyna się sezon żużlowy, a jakby nie patrzeć to także sport dla zapaleńców dwóch kółek. Oczywiście nie spalimy tyle kalorii, co na rowerze, ale zapewniam, że kibicowaniem też można się napocić. Zapraszam, więc wszystkich rowerzystów, na mecze rozgrywane na stadionie przy Al. Zygmuntowskich. Na pierwszy mecz radzę nie zabierać roweru i przybyć piechotą lub komunikacją miejską, trzeba najpierw pogadać z ochroną, bo być może coś w tej kwestii się zmieniło (w tamtym roku bez problemu wnosiło się rowerki na stadion).

Więcej informacji na: http://zuzel.lublin.pl/
Odpowiedz
#2
Oj jak dawno nie byłem na żużlu. Ostatni raz ze swoimi chłopakami jakieś 10-15 lat temu. A jak teraz z kulturą kibiców na tych zawodach? Wspomnienia mam raczej dobre.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
W sferze kultury w żużlu nic się nie zmieniło od dziesięcioleci. Jest spokojnie, ale doping bywa głośnySmile
Odpowiedz
#4
Ja bywam na żużlu, w sumie do byłem raz albo dwa, ale w tym sezonie pewnie będę częstszym bywalcem :-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
Fanom błotnistego MTB polecam miejsca na wirażu Big Grin Żużel w zębach gwarantowany Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):Fanom błotnistego MTB polecam miejsca na wirażu Big Grin Żużel w zębach gwarantowany Big Grin

Czy gwarantowany, to ja nie jestem tego taki pewien, teraz motocykle mają zamontowane za tylnym kołem tzw chlapak (nie wiem jak to się fachowo nazywa) i dzięki temu sjenit już tak nie lata w powietrzu Smile
Odpowiedz
#7
Deflektor to się zwie : http://pl.wikipedia.org/wiki/Deflektor
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#8
Czyli widzę, że znajdzie się trochę osób chętnych na ten sport. A zapraszam serdecznie, zaproście jak najwięcej osób, w tamtym sezonie nie opuściłem ani jednego spotkania, a w tym kupuję karnet. Niestety są też złe wieści. Wchodzą w życie unijne dyrektywy dotyczące poziomu hałasu w miastach i trzeba zastosować nowe tłumiki, które powodują spadek mocy, a dźwięk wydobywający się z nich przypomina kosiarkę... Ale to na razie początki, do rozpoczęcia sezonu na pewno pojawią się lepsze tłumiki. Spróbuję się czegoś dowiedzieć na temat wprowadzania rowerów na stadion.
Odpowiedz
#9
Przypominam, że już jutro o 14.00 mecz. Przyjeżdżam autobusem, gdyż nie udało mi się zdobyć informacji o rowerze i jestem trochę przeziębiony, więc wolę się nie przegrzewać. Na razie Lublin prowadzi w tabeli, zapraszam wszystkich zapaleńców jednośladów, miła, rodzinna atmosfera gwarantowana. Więcej informacji o biletach i innych rzeczach na: http://zuzel.lublin.pl/
Odpowiedz
#10
Znowu piszę pod swoją wiadomością. W środę o 16.30 będą eliminacje do IMŚ na lubelskim owalu. Oto zawodnicy:

1. Tomasz Piszcz (KMŻ Lublin)
2. Maciej Kuciapa (Marma Hadykówka Rzeszów)
3. Dawid Lampart (Marma Hadykówka Rzeszów)
4. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra)
5. Daniel Jeleniewski (Betard WTS Wrocław)
6. Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
7. Tomasz Gapiński (Cealum Stal Gorzów)
8. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz)
9. Marcin Jędrzejewski (Orzeł Łódź)
10. Krzysztof Kasprzak (Azoty Tauron Tarnów)
11. Tomasz Jędrzejak (Azoty Tauron Tarnów)
12. Krzysztof Buczkowski (GTŻ Grudziądz)
13. Rafał Trojanowski (PSŻ Lechma Poznań)
14. Rune Holta (Włókniarz Częstochowa)
15. Dawid Stachyra (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
16. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)

R1. Stanisław Burza (Orzeł Łódź)
R2. Jacek Rempała (Orzeł Łódź)

Biletem wstępu będzie program zawodów w cenie 12zł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości