Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GP Puław MTB 2010
#1
Chciałem wszystkich zaprosić na GP Puław MTB w kolarstwie górskim.
Terminarz imprez:

24 kwietnia
22 maja
19 czerwca
17 lipca
14 sierpnia
4 września
2 października- Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

Starta i meta - ogródek Jordanowski przy ulicy Niemcewicza w Puławach(skate park).
Początek zawodów godz 10.00

ZAPRASZAM!!
Odpowiedz
#2
Super :-) Już obawiałem się, że w tym roku nie będzie Grand Prixa a to by była wielka strata dla lubelskiego kolarstwa.
Odpowiedz
#3
nie mogło zabraknąć Puławskiego Klasyku w tym roku. :mrgreen:
największe sławy Lubelskiego kolarstwa stawiały tam swoje pierwsze kroki :-D

ZAPRASZAM WSZYSTKICH, brak wpisowego a impreza lepsza niż Mazovia Zamany :mrgreen: haha
Odpowiedz
#4
grzegorz_ napisał(a):Już obawiałem się, że w tym roku nie będzie Grand Prixa
No, teraz masz po co trenować, Twoja docelowa impreza się jednak odbędzie Smile
bATMAn napisał(a):brak wpisowego a impreza lepsza niż Mazovia Zamany
Na pewno przewyższenia większe Smile

Ja nie zamierzam startować, bo nie lubię być dublowanym, ale jak ktoś potrafi to wytrzymać psychicznie to zdecydowanie polecam. Dzięki klimatowi panującemu na grandprixie nie można porównać tych zawodów do żadnych innych Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
grzegorz_ napisał(a):Już obawiałem się, że w tym roku nie będzie Grand Prixa a to by była wielka strata dla lubelskiego kolarstwa.
Nie tylko dla lubelskiego, ale w ogóle dla światowego.


KermitOZ napisał(a):Ja nie zamierzam startować, bo nie lubię być dublowanym, ale jak ktoś potrafi to wytrzymać psychicznie to zdecydowanie polecam.
Trzeba trenować, to nie będą dublować :-P .

Jak czas pozwoli to postaram się pojawić...Może wreszcie żadnego dubla nie dostanę. :lol:
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):Ja nie zamierzam startować, bo nie lubię być dublowanym, ale jak ktoś potrafi to wytrzymać psychicznie to zdecydowanie polecam.

To impreza dla elitarnego grona, nie dla trzepaków :-P

Karcer napisał(a):Jak czas pozwoli to postaram się pojawić...Może wreszcie żadnego dubla nie dostanę. :lol:

Postaram się, żebyś dostał chociaż ze 2 :-D
Odpowiedz
#7
grzegorz_ napisał(a):
Karcer napisał(a):Jak czas pozwoli to postaram się pojawić...Może wreszcie żadnego dubla nie dostanę. :lol:

Postaram się, żebyś dostał chociaż ze 2 :-D

i jeszcze dwa odemnie, tylko żeby nikt nie mówił że takie rzeczy to tylko w Erze :mrgreen:
Odpowiedz
#8
bATMAn napisał(a):
grzegorz_ napisał(a):
Karcer napisał(a):Jak czas pozwoli to postaram się pojawić...Może wreszcie żadnego dubla nie dostanę. :lol:

Postaram się, żebyś dostał chociaż ze 2 :-D

i jeszcze dwa odemnie, tylko żeby nikt nie mówił że takie rzeczy to tylko w Erze :mrgreen:

Dzięki chłopaki, widziałem że na was zawsze można liczyć. :mrgreen: Jeszcze żeby było do kompletu sam sobie dam 3 duble. :lol:
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#9
zawsze można pojechać w przeciwną stronę i wtedy duble się odejmuje :mrgreen: tylko trzeba uważać na wściekłe zające (lubią przegryzać opony i zabierać bidony z koszyków).

A teraz tak powaznie :lol: nie ma co straszyć ludzi. WinkZależy nam przecież żeby była duża frekwencja na Puławskim Czempionacie. :->
Wcale nie jest tak strasznie.
Jeszcze raz zapraszam wszystkich!!
Odpowiedz
#10
A wiadomo już może dokładniej kiedy odbędzie się w Puławach Toro MTB ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości