Strony (5):    1 2 3 4 5   
darist   12-03-2010, 12:04
#11
Jurek S napisał(a):czyli miejscem gdzie można dojechać rowerem

Lub z rowerem (samochód lub PKP). Czyli jakiś węzeł komunikacyjny w pobliżu.
Zlot rozumiem jako 2-3 dniowe spotkanie.
Jeśli nie będzie za daleko to mogliby uczestniczyć zarówno ci, którzy zaplanują cały pobyt z noclegami, jak i ci z możliwością dojazdu na jeden dzień.
Umownie oczywiście z tymi noclegami bo kto miałby jechać aby tracić czas na spanie :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Freediver   12-03-2010, 12:49
#12
mindex napisał(a):ale widzisz - na forum jest trochę osób, które po wyżynach nie koniecznie lubią jeździć. nie każdy ma rower górski. poza tym - w Lublinie mamy wyżynę na co dzień Big Grin dlatego... może ... nad jez. Białym? Smile Ty miałbyś blisko Smile

Wiadomo wszystkim nie da się dogodzić ale większość naszych użytkowników to jednak posiadacze rowerów górskich . Proszę nie porównuj lubelskich "wyżyn" do wyżyn na południu Polski Smile zlot nad białym nie był by złym pomysłem bo jest gdzie jeździć chociaż same białe w sezonie to juz nie przypomina normalnego wypoczynkowego jeziorka


mindex napisał(a):no nie wiem, czy usługi PKP są takie najlepsze. może na długich dystansach to się w miarę opłaca, jeśli wiezie się jeden - dwa rowery. ale na dystansach do 150 km to jest raczej niezbyt opłacalne. w niektóre miejsca PKP nie dojedziesz wcale.
dlatego - najlepiej rowerami Big Grin a jak gdzieś bardzo daleko - to już jak komu pasuje.

Szerze to nie wiem jakie są koszty przejażdżki koleją ale jak wiadomo PKP pod schronisko to na pewno nie podjeżdża, ale zawsze można przypedałować. Np. z Nowego Targu do Szczawnicy jest ok 35km poza tym kursują busy i autobusy




mindex napisał(a):a to musi być jakiś "szefo" zlotu? po co? Wink

Szefo musi być z prostego powodu aby podejmować słuszne i konkretne decyzje i choćby zaklepać miejsce noclegowe dla grupy zorganizowanej, z negocjować cenę, zresztą widziałeś kiedyś mrowisko bez królowej Smile



darist napisał(a):Zlot czy impreza wyjazdowa w Pieninach?
Dlaczego niby użytkownicy lubelskiego forum aby się spotkać mieliby wyjeżdżać w Pieniny?
No i PKP na szczęście w Pieniny nie dojeżdża :-D

Zlot ale nie koniecznie w Pieninach, zasugerowałem góry ponieważ to zawsze jest nowe wyzwanie i mało kto był z rowerem w górach, chyba ze Ty juz setki razy tam byłes. Tego nie rozumiem"No i PKP na szczęście w Pieniny nie dojeżdża :-D"?

---------------------------------------------

Nie przekreślam możliwości zlotu w innym miejscu. Na Lubelszczyźnie jest dużo pięknych miejsc gdzie spora część braci rowerowej nie miała okazji być. w przypadku rozwoju tego tematu chciał bym przeprowadzić głosowanie i niech lud demokratycznie zdecyduje gdzie się "zlotujemy" Smile narazie pisać propozycje i po krotce uzasadniać
KermitOZ   12-03-2010, 13:05
#13
Freediver napisał(a):Na Lubelszczyźnie jest dużo pięknych miejsc
I dlatego uważam, że wypad na Roztocze byłby najodpowiedniejszy. Pojezierze także nie jest złe, może Kazimierz? Dalej nie ma sensu, bo im nas więcej tym lepiej, a wiadomo, że im dalej tym nas mniej Smile Ja nawet byłbym za tym, żeby zrobić to gdzieś naprawdę blisko Lublina, bo wtedy to rzeczywiście będzie zlot i najedzie się dużo ludzi Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Karola   12-03-2010, 13:18
#14
Freediver napisał(a):w przypadku rozwoju tego tematu chciał bym przeprowadzić głosowanie i niech lud demokratycznie zdecyduje gdzie się "zlotujemy" Smile
Jak dasz ankietę to tym samym bierzesz odpowiedzialność za organizacje tej imprezy więc się zastanów czy jesteś w stanie podjąć się tego.
Ja przy organizacji zlotu bardziej brałabym pod uwagę możliwości noclegowe niż samo miejsce do jeżdżenia.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
darist   12-03-2010, 13:20
#15
Freediver napisał(a):chyba ze Ty juz setki razy tam byłes. Tego nie rozumiem"No i PKP na szczęście w Pieniny nie dojeżdża

Będzie tego więcej niż setki i między innymi nie wyobrażam sobie np. linii kolejowej Nowy Sącz - Krościenko wzdłuż Dunajca. Ale to tak poza tematem.
Freediver napisał(a):Wiadomo wszystkim nie da się dogodzić ale większość naszych użytkowników to jednak posiadacze rowerów górskich
Rzuciłeś jednak temat zlotu rowerowylublin.org
Jeśli nawet wszystkim się nie dogodzi to jednak takie warunki trzeba stworzyć aby z góry nikogo nie eliminować. Terenowców, szosowców, górali i rodzin z pociechą na rowerku dziecięcym. Zlot powinien zachęcić wszystkich. Zarówno tych, którzy zaplanują go z noclegiem jak i tych, którzy w ciągu dnia dojadą rowerem chociaż na chwilę (a więc blisko).
Natomiast przykładowe Pieniny widziałbym jako imprezę wielodniową dla "górali i nic nie stoi na przeszkodzie aby reprezentowali rowerowylublin.org
Karola napisał(a):Ja przy organizacji zlotu bardziej brałabym pod uwagę możliwości noclegowe niż samo miejsce do jeżdżenia

A ja uwzględniłbym obie wersje. I nocleg i możliwość dojazdu w ciągu dnia.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
KermitOZ   12-03-2010, 16:01
#16
Zobowiązuję się zorganizować Zlot naszej społeczności. Pasi? Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   12-03-2010, 16:15
#17
Freediver napisał(a):Witajcie, co myślicie o zlocie użytkowników naszego lubelskiego forum?
forumrowerowe.org na którym sobie przesiaduje od czasu do czasu zorganizowało w tamtym roku zlocik, był on na tyle udany iz w tym roku zbiera sie kolejna ekipa na następny zlot(tym razem Pieniny) .
Nasze forum skupia dość liczną ilość bikerów myślę ze spokojnie 20-30osób było by chętnych.


[(...)

Może trochę uporządkujmy. Z powyższego najpierw wynika, że ma to być zlot Rowerowego Lublina. Ale dalej piszesz, forumrowerowe.org miało fajny zlocik, będzie powtórka i dobrze byłoby gdybyśmy się do tego przyłączyli. Jeżeli to ma być zlot forumrowerowe.org to OK, organizuj to, dawaj info, a kto będzie chętny na pewno się dołączy. My jako Rowerowy Lublin też będziemy chcieli taki zlot zorganizować (pomysł taki pojawiał się nie od dziś), ale jak już parę osób pisało będzie to raczej w naszych okolicach. Celem tego (oprócz fajnej imprezy) będzie też poznanie się w realu. W zeszłym roku w naszych wycieczkach wzięło udział ok. 130 osób i byłoby miło po prostu się zobaczyć.
Damy radę :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Freediver   12-03-2010, 16:30
#18
KermitOZ napisał(a):Zobowiązuję się zorganizować Zlot naszej społeczności. Pasi? Big Grin

ukłon dla CiebieSmile



Jurek S To ma być zlot naszego forum. Pomysł zlotu zaporzyczyłem z tamtego forum. wszelkie zbieżność z ich zlotem podałem dla przykładu
Jurek S   12-03-2010, 16:31
#19
KermitOZ napisał(a):Zobowiązuję się zorganizować Zlot naszej społeczności. Pasi? Big Grin

Grzegorz, "Słowo się rzekło, kobyłka u płota" :-D , teraz tylko będziesz musiał sobie dobrać ekipę do pomocy.
I juz konkretnie. Ja byłby za 2-dniową imprezą jak zasadniczą. Kto by chciał dłużej dogadywałby się oddzielnie.
A może spróbowalibyśmy zrobić bazę nad jeziorem Wytyczno http://picasaweb.google.pl/rowerowylubl ... 0962697090
Nie jest daleko (ok 60km). , piękne okolice, bardzo dobre miejsce na imprezowanie właściwie w każdych warunkach pogodowych. A mozna jeszcze mały wypadzik zrobić do PPN.
Są tam też bardzo dobre warunki do rozstawienia namiotów. Myśle, że gorzej bedzie z ustaleniem terminu. Na razie nie wypowiadam się.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jurek S   12-03-2010, 18:11
#20
Nie wiem, z której strony mi się teraz oberwie :-D , ale chyba zdążyłem posuwac posty nie na temat, zanim pojawią się nowe.
Bardzo proszę pisać tylko w temacie i już żadnych komentarzy co i dlaczego

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.