Strony (5):    1 2 3 4 5   
perceive   12-03-2010, 18:32
#21
Zróbmy ankietę z miejscem Smile Ja ze swojej strony proponuje Roztocze Smile dorzucam jeszcze okolice Sandomierza i generalnie okolice Świętokrzyskiego Parku Narodowego

Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Freediver   12-03-2010, 19:07
#22
ode mnie

Janów lubelski z
parkiem krajobrazowym
Freediver   12-03-2010, 19:29
#23
Chcesz mi coś konkretnego do zarzucić zapraszam na priv, bo to co napisałeś niedawno to jest warte hahahahah

"masz 6 postów za kogo się uważasz" tak to odebrałem
Freediver   12-03-2010, 20:09
#24
Ja nic nie organizuje, wyszedłem z tylko z propozycją.
Gdy bym wiedział o waszej stronce wcześniej to pewnie nie na jednej większej wycieczce bym był, o codziennych wypadach w okolicach lublina mogę pomarzyć tak samo jak o masach powodem jest to ze mieszkam 90km od samego lublina, taki kilkudniowy wyjazd stwarza mi okazje do poznania was jak i wspólnej jazdy.
awake4   12-03-2010, 20:34
#25
Freediver napisał(a):ode mnie

Janów lubelski z
parkiem krajobrazowym

Jak najbardziej - moje rodzinne miasto, polecam zapuścić się w te tereny ;-)

Pozdrawiam,
Grzesiek
darist   12-03-2010, 20:36
#26
kola napisał(a):Chłopie pojeździj trochę z nami a dopiero się bierz za organizowanie "imprez masowych"

Freediver napisał(a):Witajcie, co myślicie o zlocie użytkowników naszego lubelskiego forum?

To już nie można o nic zapytać lub zaproponować?
KermitOZ napisał(a):Zobowiązuję się zorganizować Zlot naszej społeczności. Pasi? Big Grin

No i coś ruszyło. W czym problem? Może ktoś jest chętny pomóc Grześkowi.
Ja nie deklaruję w tej chwili takiej pomocy ale i nie krytykuję pomysłu.
I skończcie wreszcie z tym przyznawaniem "punktów" za ustawki.
Jeszcze trochę a ilość postów na publicznym forum będzie przyznawana jako premia za kilometry w ustawkach.
Ustawka to jest tylko (albo aż) godna naśladowania forma poznawania się.
Jednak samo forum powinno łączyć miłośników każdego rodzaju kolarstwa poprzez uwagi i pytania. Czy to ważne kto zapytał lub rzucił pomysł?
A jak na zlot przyjedzie ktoś, kto nie jeździ w ustawkach to wygonisz go?
Są jeszcze tacy, którzy zaglądają na forum i nie są zarejestrowani.
I co? Zamiast popularyzować zaczniemy ograniczać?
To nie dziwmy się, że Lubartów nie mogący pochwalić się spektakularną Masą Krytyczną ma swoje Święto Roweru, które w tym roku spokojnie będzie miało ponad 5000 uczestników.
I odpowiedzmy sobie na pytanie:
Czy to faktycznie ma być zlot czy 2-3 dniowa ustawka na gościnnych terenach?

Wracam do tematu.
Domyślnie dniami tygodnia byłyby piątek-niedziela.
Moim zdaniem miejsce blisko Lublina pozwoliłoby na udział w zlocie zarówno uczestników 2-3 dniowych jak i tych, którzy przyjadą w sobotę lub niedzielę.
Dlatego odległość powinna umożliwiać dojazd i powrót rowerem tego samego dnia.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Jurek S   12-03-2010, 20:44
#27
Freediver, nie dziw się takim reakcjom bo rzeczywiście niektórzy z nas już to przerabiali. Jeszcze jak bylismy na ogólnopolskim forum, mieliśmy najbardziej rozkręcony dział pojawił się gość, który rzucił hasło: robimy imprezę rowerową największą w Lublinie: "2000 rowerzystów na dwutysiąclecie" (trochę ironizuję) Oczywiście nic z tego nie wyszło bo nie miał kompletnie pojęcia jak się do tego zabrać.
I widzisz, takich zlotów, o którym Ty piszesz, na którym było kilka-kilkanaście osób(chyba że było inaczej) my w zeszłym roku zorganizowaliśmy kilkadziesiąt, ale nie nazywaliśmy ich zlotami.
Ale rozumiem Twoje dobre intencje.
I teraz konkretnie. Ja widziałbym sens takiego zlotu kiedy weźmie w nim udział 50, a może 100 osób , dlaczego nie. :mrgreen:
Myślę, że najpierw powinniśmy ustalić termin i czas trwania oraz to czy ma on być dostępny dla każdego. (dystans) A później określimy termin do kiedy należy deklarować się na udział no i wpisowe. Przy dużej ilości osób może wchodzić w rachubę nocowanie w namiotach.
Równolegle oczywiście miejsce wyjazdu. Widzę, że Roztocze może mieć najwięcej zwolenników.
Ale co ja się tu napinam :-P , kiedy Grzegorz zadeklarował się, że nam zorganizuje taki zlot.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
MindEx   12-03-2010, 23:42
#28
Karola, Freediver: dzięki za wyjaśnienie "szefo" Wink źle odebrałem to słowo i pomyślałem, że Freediver'owi chodzi po prostu o jakąś osobę "zarządzającą" wszystkim, "najważniejszą". Jakiś zamroczony chyba byłem. Oczywiście jasne jest dla mnie, że taka impreza musi mieć kogoś, kto się zajmie organizacją, koordynacją itd.
Wydaje mi się, że wcale nie musi to być jedna osoba. Dlatego wstępnie już deklaruję swoją pomoc w takim zakresie, w jakim pomóc będę mógł. Ów zakres będzie w ogromnej mierze zależny od wybranego terminu.

Co do miejsca zlotu: jestem za Roztoczem (myślę, że dojazd dobry z Lublina, ale i z innych miejsc). Oczywiście, ze względu na swoją sympatię do rejonów nadbużańskich proponowałbym właśnie tamte okolice. Choć owszem - jezioro Białe w sezonie jest zbyt mocno zaludnione, głośne i tak dalej...

Jeśli chodzi o noclegi, to zgadzam się z Karolą, że potrzebna jest odpowiednia baza noclegowa (domki, czy schronisko). Myślę, że na Roztoczu takie miejsce się znajdzie, ale gdyby był jakiś kłopot z tym, to znam taką miejscówkę w Kodniu (nad Bugiem). Są domki, jest świetlica, miejsce na ognisko. Generalnie - jest wszystko, co potrzebne Wink A i osób zmieściłoby się sporo. Oczywiście nie proponuję tego miejsca jakoś specjalnie. Po prostu zaznaczam, że jest.
Gdybyśmy znaleźli miejsce, gdzie nie będzie wystarczającej ilości miejsc noclegowych w domkach, myślę że na luzie można spać w namiotach. Ja już teraz odstępuję swoje miejsce w domku, czy schronisku, a sam obiecuję zabrać namiot Smile

Co do tematu wysunięcia propozycji przez nowego Użytkownika forum, uważam, że nie ma w tym nic złego, a wręcz odwrotnie - jest coś bardzo pozytywnego. Oznacza to, że jakiś rowerzysta, w tym wypadku nie z Lublina, ale z Włodawy (super, że ludzie z województwa odwiedzają nasze forum i się zapisują), jest zainteresowany aktywnym uczestniczeniem w życiu forum (w kilka dni "machnął" sześć postów :>), ale i poznaniem nas, integracją z innymi rowerzystami i wspólną "wielką ustawką". No i właśnie. Nie mógł być jeszcze na ustawkach, bo dopiero się zapisał, nie będzie mógł w najbliższym czasie, jeśli nie prawie w ogóle, bo mieszka troszkę daleko (i bez sensu przyjechać z Włodawy do Lublina tylko po to, by śmignąć 40 km :>, choć ja nad Bug na taką wycieczkę bym pojechał :>). Nie mógł, ale tak mu się spodobało forum, może panujący tu klimat, może wypowiedzi użytkowników, że zechciał nas poznać.
Freediver - sorry, że napisałem o Tobie w trzeciej osobie.

Co do zależności jeżdżenie na ustawki - udział w życiu forum: mamy obecnie 428 użytkowników. Wyobraźmy sobie ustawkę, na której byłaby przynajmniej jedna trzecia. Ktoś pisze posta, robi ustawkę i zwala się 140 osób. Czy ktoś taką liczbę ogarnie na wycieczce do Kozłówki? Smile wątpię. Dlatego nie można oczekiwać od wszystkich Forumowiczów, że będą jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć. Jedni przyjeżdżają tylko na masy, inni przyjeżdżają na ustawki raz na miesiąc, inni jeżdżą codziennie. Niektórzy mają więcej czasu, inni mają go mniej, jeszcze inni, jak choćby @@@Cichy@@@, który mieszka daleko i którego serdecznie pozdrawiam, po prostu nie mogą dojeżdżać do Lublina na ustawki, ale jak tylko mogą, spotykają się z nami (niech potwierdzą choćby uczestnicy 400/24).
Biorąc pod uwagę powyższe, uważam że nie należy zniechęcać nowych użytkowników do nas. Fajnie, że ktoś podpowiada nowe pomysły, lub nawet przypomina takie, o których zapomnieliśmy. Oczywiście, do osób, których nie znamy, mamy prawo podchodzić z dystansem, ale jednocześnie - myślę, że warto być otwartym i życzliwym Wink
Przepraszam za przydługi OT, ale to nie ja zacząłem Smile

A wracając do zlotu:
- spróbujmy ustalić termin
- i ustalmy miejsce.

pzdr.
darist   12-03-2010, 23:54
#29
mindex napisał(a):- spróbujmy ustalić termin

Zanim zacznie się spór o termin... może ktoś zaczął tworzyć na własny użytek kalendarz imprez? Bo przecież oprócz tych rowerowych są i inne jak choćby Juvenalia. Zacznijmy może od tego jakie pozostały wolne terminy? A jeśli coś zacznie się "zazębiać" wybierzmy "mniejsze zło"

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
MindEx   12-03-2010, 23:59
#30
gdyby brać pod uwagę juwenalia, kulturalia, kozienalia, feliniadę, mistrzostwa świata w piłce nożnej i nie wiem co jeszcze, to zostanie nam 5 lutego 2011 roku. ale 5 lutego to dzień teściowej, więc też może komuś nie pasować Wink
sorry za żart, ale chcę w ten sposób powiedzieć, że termin chyba po prostu nie powinien kolidować z jakimiś ważnymi wydarzeniami rowerowymi.

odpowiadając na pytanie: nie sprawdzałem terminów imprez masowych w Lublinie w tym roku, a kalendarz imprez RL jest na stronie głównej Wink pozostaje jeszcze sprawdzić terminy okolicznych maratonów rowerowych i innych imprez. ale i tak zawsze znajdzie się jakaś osoba, która nie będzie mogła ;(
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.