Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.03, g.11, LKJ - Wybieramy Najbardziej Hardkorową Marzannę
#71
Popieram pomysł przedmówczyni w 100 procentach ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#72
Jurek S napisał(a):A tak przy okazji takiego zróżnicowania zapotrzebowań, prędkości, trasy pomyślałem :-P , że można by wprowadzić takie kategorie :mrgreen:
1. Hardcor senior* - porusza się z zasady powyżej 40km/h

Jurek :-) , a dasz od czasu do czasu mi się kajtnąć u Ciebie w grupie? :lol:
Odpowiedz
#73
Barcie, wczoraj była taka szansa, z Jurkiem się świetnie jedzie. Ale Ty oczywiście ile sił w nogach i tyle Cię widzieli a potem zdziwiony gdzie reszta Cry ?? Przystopuj kolego :-D
Odpowiedz
#74
Grupka ,która pomknęła szosą do o koła zalewu ,o 12.30 była już pod LKJSmile szły mocne zmiany i bardzo przyjemnie się jechało ;D jak na drugą jazdę w tym roku ,średnia 33 km/h robi wrażenie Wink dzięki chłopaki i do zobaczyska , po takiej jeździe ,aż zacznę częściej odwiedzać ustawki m.in. z Bartem, Holdenem ,Damianem ,ArturemSmile
Odpowiedz
#75
Pawel93 napisał(a):(...),średnia 33 km/h robi wrażenie Wink dzięki chłopaki i do zobaczyska , po takiej jeździe ,aż zacznę częściej odwiedzać ustawki m.in. z Bartem, Holdenem ,Damianem ,ArturemSmile

No Artur, wydało się :-P , co do pozostałych to bez zdziwienia. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#76
Jurek S napisał(a):No Artur, wydało się :-P , co do pozostałych to bez zdziwienia. :-D

Pewnie nie o mnie chodzi bo mi średnia całej wczorajszej jazdy wyszła zaledwie 20 km/h. Jak to się mówi nie jednemu psu na imię Burek :-P
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#77
Raczej licznik zawyża ;-) 33km/h to może i była na odcinku Dąbrowa - ścieżka rowerowa nad zalewem. Z całego przejazdu to też miałem trochę ponad 22km/h, a i tak potem jeszcze podciągnąłem na pętelce.
Odpowiedz
#78
ArtiArt napisał(a):
Jurek S napisał(a):No Artur, wydało się :-P , co do pozostałych to bez zdziwienia. :-D
Pewnie nie o mnie chodzi ...
a mi się wydaje, że chodzi o Arka :-) bo on w tym peletonie śmigał, ale to tylko moje zdanie
Odpowiedz
#79
Etam zaraz śmigał :mrgreen: po prostu bylem głodny jazdy i choć wstyd się przyznać to była moja pierwsza jazda w tym roku. Jechalo sie bombowo ;-) do następnego
Odpowiedz
#80
Pardom chodziło mi o Arka;D a nie Artura, tak chodzi mi ,że 33km/h średnia trzymała się na tej pętli , tak to miałem 21.9Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości