Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
manitou black
#1
witka!
Mam problem z amorkiem black comp 80/100, konkretnie nie wiem gdzie w Lublinie wymienić golenie górne i ślizgi.No i czy jest to tu wykonalne, ewentualne koszty tez mnie interesują.
Z góry dzięki za ewentualne informacjeSmile
Odpowiedz
#2
myślę że na Rusałce w Inżynierii Rowerowej Ci pomogą nie wiem ile to może kosztować POZDROWER
Odpowiedz
#3
Wymienić to można wszędzie, gdzie znają się na rzeczy, tylko pytanie jak z dostępnością części... Oficjalnie to niby Witeska się zajmuje manitaczami.
Cennik usług wg. głównego dystrybutora: http://www.manitou.com.pl/info.php?txt=2
Także koszty duże, jak doliczyć do tego koszt części (bo nie sądzę, żeby w to były wliczone...) to wychodzi całkiem drogi biznes i osobiście wątpię w sens takiej zabawy... Ale zawsze można pogadać w serwisie.
Odpowiedz
#4
Wymienić golenie? Musiał byś kupić u dystrybutora golenie z koroną i sterówką (zapłacisz pewnie tyle co za takiego samego używanego amora z allegro), ślizgi to koszt około 100-150 zł pewnie (odnosząc do Foxa, Marzocchi). Manitou teraz jest sprzedawane w grupie Accent Dobre Sklepy i mają niższe ceny (a przynajmniej mają tańsze sprężyny)niż Plus, więc warto zapytać. Niemniej jednak sądzę że to nie ma sensu, nawet jak będziesz sam wszystko robił.
W inżynierii części na 100% nie będą mieli (są autoryzowany serwisem Foxa i Marzocchi ale nie Manitou) i dostaną je pewnie po normalnych cenach dla śmiertelników (nie licz na zniżki wówczas).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości