Ankieta: Czy jeździłaś/jeździłeś już w tym roku na rowerze?
Tak, jeżdżę regularnie.
Tak, już kilka razy.
Tak, raz więc mogę uznać sezon za otwarty.
Nie, jest dla mnie za zimno/mokro.
Nie, brak mi czasu Sad
Nie, jeżdżę tylko jak jest przynajmniej +10 stopni.
Nie jeżdżę zimą wcale.
Inne, napiszę w poście poniżej...
[Wyniki ankiety]
Ankieta zostanie zamknięta 13-07-3429
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jeździłaś/jeździłeś już w tym roku na rowerze - ankieta
#1
Po dzisiejszym popołudniowym wypadzie na rower, kiedy spotkałem 3 rowerzystów oraz lekturze kilku dzisiejszych postów naszła mnie chęć na sprawdzenie jak w tym roku jest z aktywnością rowerową członków Naszego forum na tydzień przed początkiem kalendarzowej wiosny.
Odpowiedz
#2
Zaznaczyłem pierwszą opcję, ale w lycrze byłem dziś pierwszy raz (69km) od 1 i 2 stycznia Big Grin Reszta to ganianie po mieście, kilometraż w tym roku marny: 483km. Mam nadzieję, że znajdę więcej silnej woli do treningu, bo póki co to czarno widzę swoją formę.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
jeżdżę, od czasu do czasu, na razie aura nie sprzyja i sprzęcika nie mam, ale to się mam nadzieję niebawem zmieni .... na razie czuję się jakbym dziecka z przedszkola nie odebrała (bo rower miałam mieć w sobotę ale wyszło inaczej) ... Undecided
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#4
Zaznaczyłem pierwszą opcję, bo w tym roku byłem już kilkanaście a może więcej razy. Zebrało się tego 290km w tym kilka wyjazdów po ok 40km ,reszta to kręcenie po mieście.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Witam W tym roku śmigam jedynie na stacjonarnym Kierując się wskazaniami pulsaka myślę że będzie to równoznaczne z przejechaniem około 700 km
Odpowiedz
#6
830 km w tym roku. Codzienne dojazdy do pracy, nie zawsze najkrótszą drogą.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Kilka razy kręciłem się po mieście :mrgreen:
ogólnie rozumiana dywersyfikacja popularnych środków transportu.
Odpowiedz
#8
1681 km od początku roku, 45 razy na rowerze, max. 75,09 km.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#9
385km w tym roku głównie ścieżki i zalew, zabawy w wąwozie LSM / CZUBY ;p
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#10
To była pierwsza zima którą przejeździłem na rowerze, czy będą efekty w lecie to się okaże, na razie to się tylko kontuzji lekkiej nabawiłem, ale jeździć na lajcie się da.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości