Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaki rower kupić
#1
...
Odpowiedz
#2
zagladałeś

Tutaj
Odpowiedz
#3
ja też proponuje coś na kołach 28"
może coś takiego:
http://www.rowerymerida.com.pl/rowery.p ... 106&id=948

myślę że dasz rade kupić takie coś za 2000zł

ewentualnie możesz poszukać czegość z tamtego roku. na pewno będzie w lepszej cenie, no i malowanie może ładniejsze...
Odpowiedz
#4
Mój rowerek to Giant X-Sport 4.0, wymiary osobnika zbliżone. Mała inwestycja w bagażnik, światełka, nóżkę i można śmigać wszędzie. Rower typu cross na kołach 28" chyba spełni twoje oczekiwania. Ja jestem zadowolony. 7k km praktycznie bez remontów, 2 łańcuchy na wymianę i w sumie tylko klocki hamulcowe i dętki wymieniam. Jazda w każdą pogodę i trasy też różne, asfalt, drogi polne i bezdroża, piach i błoto, wycieczki krótkie i ostre ale też długie, kilkudniowe z bagażem. Jeśli planujesz jakieś sakwy to może spraw sobie mocniejsze tylne koło.
Czy z tyłu masz 10 czy 7 zębatek nie gra tak bardzo roli. Parę masz w nogach nie w przełożeniach.
W sumie wiosna się zbliża (?) i na jakieś upusty za bardzo nie ma co liczyć chyba, że będzie to model z ubiegłego roku, myślę, że w 2000 spokojnie się zmieścisz.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#5
Ja polecę ci rower, na którym przejeździłem 1,5 sezonu i jestem z niego b. zadowolony. Jest szybki, wytrzymały i ma dobry osprzęt - no i nasz z Bydgoszczy (tylko rama 8-) )
http://www.unibike.pl/zethos.html
Za 2000 kupisz 2009, a i 2010 pewnie też po małej negocjacji. A ha ja mam 187 cm i ramę 21"
Odpowiedz
#6
...
Odpowiedz
#7
Jak chcesz aby jechało się lekko to kup sobie szosę. Za nim zaraziłem się rowerem to w zamierzchłych czasach gdy nie było netu tylko skromna literatura przeczytałem taka jedna książeczkę o wyprawach rowerowych z sakwami w Alpy facetów(Polaków) na kolarzówkach...
Odpowiedz sam sobie, czego ty właściwie chcesz od roweru :?: Rzuć sobie hasło w necie co do rowerów crossowych Unibike i będziesz miał odpowiedź :roll:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości