Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Międzynarodowa rowerowa wymiana młodzieżowa
#1
Mam dla Was propozycję nie do odrzucenia ;-) Niestety tylko dla osób do 26r. życia Undecided
Jest pomysł w fundacji, gdzie pracuję na zorganizowanie rowerowej wymiany młodzieżowej: polsko - niemieckiej z Muenster w ramach PNWM-u (czyli Polsko Niemieckiej Wymiany Młodzieży) + ew. jakiś trzeci kraj rowerowySmile

Wymiana młodzieżowa - to po prostu spotkanie młodzieży z kliku krajów i wspólne spędzenie paru dni razem.
Byłaby to pewnie jakaś trasa objazdowa po ciekawych miejscach na Lubelszczyźnie + jak w każdej wymianie międzynarodowej elementy edukacji i integracji międzykulturowej i takie tam..

Miejsce: Polska, Lubelszczyzna.
Termin:15 - 21.08.2010r.
Tematyka, trasy, miejsca noclegów itp.: wszystko do ustalenia.
Koszt udziału: symboliczna kwota 100pln, w tym nocleg, wyżywienie, ew.transport itp. za 7 dni wymiany.
Bardzo możliwa w przyszłości cz.2 w Muenster.

Szukamy zainteresowanych uczestników polskich: ok. 10/15 uczestników w wieku 18-26 lat.
Organizowanie tego typu spotkań międzynarodowych młodzieży polega na tym, że uczestnicy grupy polskiej de facto organizują tą wymianę (przygotowują program wymiany, zajmują się logisytką itp.), a osoba ze strony Fundacji pełni rolę koordynującą. Tak więc szukamy osób, które chciałaby aktywnie pomóc w organizacji tego kilkudniowego spotkania i potem wziąć w tym udział. Wystarczy w miarę komunikatywny poziom języka angielskiego bądź ew. niemieckiego i dyspozycyjność czasowa w okresie letnim.
Jak już zbierzemy grupę - zrobimy jakieś spotkanie informacyjne i tam już dowiecie się wszelkich szczegółów.

Wstępnie do udziału w tej imprezie zdeklarował się Kermitooz, Holden i Żwirek.

Czekam więc na Wasze zgłoszenia ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#2
WITAJ Moniko a jak ktos jest z 80 roku to
Odpowiedz
#3
to raczej ma więcej lat niż 26..
orientuj...
Odpowiedz
#4
Hej.
Z chęcią zgłaszam swoją osobę, do pomocy przy takiej imprezie :-)
Jeżeli uda się zorganizować coś takiego, na pewno będzie to świetna okazja do poznania nowych ludzi i wspólnego spędzenia czasu.
Mój poziom angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Pozdrawiam :-)
Odpowiedz
#5
Seb napisał(a):zaawansowanym (komunikatywnym)
To nie to samo.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Witam wszystkich

Też chciałbym się zgłosić, z chęcią zaangażuje się w aktywną pomoc przy tej imprezie i wezmę udział. Gadam komunikatywnie po angielsku i mieszcze się w przedziale wiekowym.
Pozdrawaim ;-)
Odpowiedz
#7
Może i tak.

Edit:
Zmienione.

Dokładnie koniec tej dyskusji :-)
Odpowiedz
#8
Raczej należy skreślić słowo "komunikatywny". Jak jesteś zaawansowany to wiadomo, że się dogadasz, bo wymiatasz. Jak jesteś komunikatywny to nie musisz wymiatać, ale na tyle umiesz, że się dogadasz. EoOT.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
O to ja jestem komunikatywny :-D
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#10
Czy uczestnicy muszą być koniecznie pełnoletni?
Nie wystarczy jakaś zgoda rodzica? Undecided
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości