Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój składak
#1
mój rower ma już ponad 6 lat. jest to najtańsza wersja górala, z której byłem zadowolony i w sumie nadal jestem, ale postanowilem go troche przerobić żeby nie był typowy a się wyróżniał. "tuning" robie już od dwóch tygodni, jeszcze z tydzień i będzie gotowy, a wtedy na pewno zamieszcze zdjęcia :lol:
i dlatego nazwałem go składak
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#2
rowerek zrobiony, jeszcze nie dokońca ale już można jeździć. fota poniżej
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#3
Wrzuć jakiś film z jazdy testowej :mrgreen: jestem ciekaw jak się na tym jeździ :-D
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#4
zrobiłem tylko zdjęcie, filmu nie mam, ale reakcje ludzi na ścieżce rowerowej na widok mojego składaka były fajne
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#5
Proponuję kierownicę pochylić do tyłu i dołozyć siodełko z oparciem. Bedzie chopper.
"Born, to be Wild..." :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#6
mam wlasnie taki plan żeby dołożyc oparcie, tylko nie mam jeszcze pomysłu z czego i jak to zrobić :-(
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#7
całkiem dobry plan :mrgreen:

stary fotel od komputera...trochę szmeli...migomat bądź nawet zwykła spawarka elektrodowa...odrobina ułańskiej fantazji i zrobione... ;-)

Trzymam kciuki i zamawiam "kajta" hehehe :lol:
Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
Odpowiedz
#8
do najblizszej MK to sie nie wyrobie, moze nastepna masa sie uda
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#9
Ten twój rowerek wymiata :mrgreen: . Cała masa rowerów na wyświetlaczu aparatu, a ja tylko ten twój sprzet widzę :lol: . Prezentuje się to to niesamowicie. Powinieneś jeździć na czele Masy z czymś takim pod sobą :-) .
Odpowiedz
#10
i jeszcze megafony zamontować na tych rogalach :-D
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości