Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry wieczór, chciałem się pochwalic moim nowym pojazdem
#1
Co prawda nie dotarł jeszcze do mnie bo utknął gdzieś w czeluściach Poczty Polskiej ale już prawie czuję jego zapach, oto i on GT ZRX.

https://picasaweb.google.com/marcin0604 ... H5ma_W7QE#

Parę osób kojarzących mnie osobiście wie, że góral i jazda na nim spowszedniała mi okropnie (tę rutynę próbowałem rozganiac bliższą znajomością z kozą i z rozklekotanym capriolo). Od około roku rozkminiałem co by tu zmienic aby wdarło się do tego mojego pedałowania trochę świeżości. Bardzo poważnie myślałem o szosiaku. Zakosztowałem "tych" kosmicznych prędkości i natrętnie chodziły mi po głowie wizje siebie na rołdbajku.
Żal jednak bylo by mi wspólnych z szanownym państwem ustawek po polach i lasach więc wykorzystując sprzyjającą okazję zakupiłem tę oto hybrydę. Dodam na marginesie, że jak go zobaczyłem to się w nim zabujałem. Poczułem się jak mały chłoptaś, który widzi wyśnionego resoraka z matchboxu (takie to kiedyś dzieci miały małe potrzeby... ;-) )
Dobra, koniec tych wynurzeń. Proszę się zachwycac ;-)
Odpowiedz
#2
Maszyna prezentuje się świetnie Smile To chyba pierwszy przełaj wśród forumowiczów Big Grin Tylko nie zacznij koksować jak (nie)sławni bracia Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
"wszystko z umiarem"
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#4
CUDO!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
#5
Pamiętam jak w Bieszczadach przebąkiwałeś o szosie w stylu "cisza i jedynie szum opon" :-D
gratuluje zakupu i do zobaczenia szosowych ustawkach :-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#6
Śliczny rowerek, gratuluję zakupu i odwagi ;-)
Odpowiedz
#7
No to już nie pogada. :-( . Chyba, że przypomnisz sobie o swojej kozie :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
teraz to już nikt za Tobą nie nadąży Tongue, ale rowerek pierwsza klasa, bardzo ładny :mrgreen:
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#9
Widzę że wersja dla prosów. Bez klamek do zjazdów. Trzeba być twardym żeby zjeżdżać w terenie na dolnym chwycie.
Odpowiedz
#10
hm przecież możesz trzymac za "łapy" i od góry hamować.. A rower piękny, jak już mówiłem Smile
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości