Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NP] 23-03-2010 21.30 MM
#1
Klasyczny Nocny Patrol kto chętny zapraszam. Tempo bez szaleństw. MM=Media Markt.

EDYTA:

Patrol zaliczony. Obecni: Sylwia (do połowy), Michał, Tomek, Robert i ja.
Dystans ok 40km w rozsądnym tempie (nikt nie został).

Dzięki, pozdrawiam i do następnej razy.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#2
Tak z ciekawosci to jaka trasa? bo moze bym sie skusil kiedys na tej pierwszy raz.. Smile
Odpowiedz
#3
dzięki panowie za nagięcie trasy Smile
następnym razem piszę się na calość
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#4
możecie podać średnią prędkość?
Odpowiedz
#5
Średnią? To tajne informacje! Nie możemy zdradzać, że jest to jedyna ustawka gdzie tempo na prawdę jest lajtowe... Co nie Sylwia?

No a tak na poważnie to mi wyszła średnia 22.70

A trasa była zakręcona: ścieżka nad zalew, zemborzycka, abramowicka, mętów, prawiedniki, zalew i dom Smile Wyszło 39 km u mnie
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#6
Witam mam pytanko bo niedawno znalazłem info własnie na temat rowerowego lublina a sam od wielu lat śmigam rowerkiem, chciałem zapytać jak sie załapać na taki nocny patrol czy jakis inny wypad bo nie ukrywam ze jazda samemu zaczyna mi sie nudzic mimo ze daje wiele fanu Wink pozdrawiam. Tomek Wink

wczoraj np dla zabawy leciałem Z abramowic przez kunickiego do trasy rowerowej pod gale i trasą na porębe w godzinach 21:30 -22 :00 musze przyznac wiało grozą bo grupki ludzi sie tam jeszcze przechadzały ale co ciekawe miajłem 2 kobiety ktore tez rowerem tamtedy jechały co mnie zaniepokoiło toche ze sie nie boja bo to nie były babcie pod 60 ktorym juz wszystko jedno tylko młode dziewczyny było ciemno mgła, zadna nie posiadałą oswietlenia na rowerze (ja tez nie Tongue) ale byłem pełen podziwy dla tych lasek Tongue
Odpowiedz
#7
Witaj Tomku. Załapać się nie problem :-D . Po prostu przyjeżdżasz na ustawkę, ale jest jeden warunek, którego jak sam napisałeś nie spełniasz - pełnosprawny rower. Pełne oświetlenie przód i tył. Ale chyba z tym da radę?
No i oczywiście przyjeżdżaj na inne ustawki.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
pewnie ze da rade Wink rozumiem ze chodzi o Lampki takie świcące na baterie Tongue a nie odblaski Tongue to groszowa sprawa z tego co widze jest wiec szybko to załatwie Wink
Odpowiedz
#9
Witam, mam pytanie na wszelki wypadek. Mianowicie tempo będzie lajtowe czy "lajtowe" ;-) . Bo forma na razie nie pozwala mi na szaleństwa...

Pozdrawiam

@EDIT
Wybaczcie za spam, chciałem to do innego tematu wysłać... :oops:
Odpowiedz
#10
Lampki mam jestem gotowy do jazdy Tongue hurrra Big Grin to teraz z kim gdzie i kiedy Tongue ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości