Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
PrażonyRabarbar   25-03-2010, 23:04
#11
Mnie niestety nie będzie, przytrafił mi się wyjazd w rodzinne strony.
Niech ktoś inny weźmie aparat i popstryka.
qavtan   26-03-2010, 09:54
#12
Też jestem za opcją Wyszyńskiego->Królewska.

Jestem przeciwny poruszaniu się po trasie W-Z (Tysiąclecia).
KermitOZ   26-03-2010, 10:45
#13
Jeśli pojedziemy WZ to mamy szanse na zauważenie przez duże grono ludzi w okolicach zamku, dworca i targu, a to ważne. Z bezpieczeństwem damy radę. Poza tym Bartkowi chyba chodziło o to, żeby zamiast Podwalem, gdzie mało ludzi chodzi zjechać Lubartowską do Kowalskiej i stamtąd na Tysiąclecia. Imo odcinek, który zyskamy jest na tyle krótki, że lepiej już pojechać Podwalem i później nie powtarzać nawet krótkiego odcinka trasy. Poza tym zjazd z Lubartowskiej jest stromy i mogłyby być problemy przy nagłym skręcie w Kowalską, jadąc Podwalem możemy się spokojnie rozciągnąć i rozpędzić, bo na Placu Zamkowym i tak się zbierzemy z powrotem w kupę Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
bartek   26-03-2010, 12:09
#14
Po prostu jadąc Królewską i Lubartowską zyskujemy dodatkowy przejazd przez bardzo uczęszczane o tej piątkowej porze przejście deptaka w Stare Miasto. Jest to bardzo "medialne" ;-) Potem nie skręcałbym w Kowalską, tylko na dół do Tysiąclecia (znowu przejazd przez oblegane miejsce koło przystanku PKS na Tysiąclecia) i wjazd na Plac Zamkowy.

Jadąc Podwalem nie zyskujemy NIC. Do tego tam też jest dosyć stromy zjazd, w przypadku dużej ilości osób (a myślę że tak może być) nie ma mowy o żadnych wyścigach na Plac Zamkowy. Tym bardziej, że ul. Podwale jest dosyć wąska, w dodatku często tam stoją zaparkowane samochody (ale nie wiem jak to wygląda w piątkowy wieczór).

Ulice Wyszyńskiego i Podwale są puste... przejazd tamtędy moim zdaniem jest bez sensu.

I jeszcze jedna uwaga do osób na początku kolumny. W momencie wyjazdu z Placu Zamkowego na ul. Tysiąclecia na jej lewy pas włączcie się do ruchu w momencie uruchomienia ZIELONEGO światła DLA PIESZYCH!!! Wtedy wszystkie samochody stoją i możemy to zrobić w miarę bezpiecznie.

pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
KermitOZ   26-03-2010, 12:17
#15
Podyskutujemy o tej trasie przed masą, można zaryzykować i pocisnąć w ten sposób Smile A na Wyszyńskiego nikogo nie ma, ale jakoś musimy na tę Królewską dojechać Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
bartek   26-03-2010, 12:20
#16
KermitOZ napisał(a):jakoś musimy na tę Królewską dojechać
Oczywiście Smile ale właśnie musimy dojechać na Królewską, a nie na Podwale :-D

pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
mamut77   26-03-2010, 12:26
#17
Z aparatem będę ja, ale tym razem będę pewnie łapał Masę na trasie. Ale mamy już wiosnę, jest względnie ciepło, więc z ewentualnym niedoborem fotografujących już raczej nie powinno być problemu :-> .
zaworek   26-03-2010, 13:43
#18
obie trasy prowadzą przez Wyszyńskiego tylko jest pytanie czy z wyszyńskiego w lewo w królewską, czy z wyszyńskiego w prawo w podwale (ja osobicie jestem z krolewską).
jesli chodzi o uwiecznienie MK dla potomnych to wezmę kamerke, razem ze zdjęciami wyjdzie na pewno fajny filmik :mrgreen:

[Obrazek: stats.jpg] 
qavtan   26-03-2010, 17:17
#19
Jazda Racławickimi czy Głęboką też jest mało medialna.
Na tej pierwszej tylko na przystankach ktoś nas widzi, a na tej drugiej nawet na autobus czeka mało osób.
Na Pagi to już w ogóle kończy się świat.

Wg. mnie lepszą opcją jest Racławickie->Sowińskiego =>Głeboka
Agila   26-03-2010, 17:36
#20
Jeszcze ja będę próbowała filmować i fotografować. Może tym razem coś z sensem mi wyjdzie Smile.
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.