Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[28.03.2010] Kazimierz Dolny nad Wisłą
#1
Hej!
Wybieram się szosą do Kazimierza.
Start Lukoli na Jana Pawła II start godzina między 8:15, ewentualnie jeśli ktoś się zgłosi to możemy o godzinie startu podyskutować Smile Aczkolwiek ja nie mam zamiaru zmarnować całego dnia na wyjazd, więc chcę rano wyjechać i wcześnie wrócić. Według googli do kazika jest 50km, to 4 godziny jazdy w 2 strony i 30 minut na regeneracje w Kaziku Wink

Na 14 będziemy w domu Wink Ma ktoś ochotę?

P.S. W razie deszczu nie jadę Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#2
ja mam ochotę jechać... i podyskutować o godzinie :-)
Chodzi mi głównie o dzisiejszą zmianę czasu - to "po staremu" będzie 7.15... może godzinka później?
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#3
Ja też bym może się pisał, tylko ta godzina trochę za wczesna i miejsce spotkania mi trochę nie pasujeSmile, musiałbym przebijać się przez całe miasto, jak bym wiedział jak będziecie jechać to bym się jakoś dołączył po drodze Smile
Odpowiedz
#4
bd!
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Ja bardzo chętnie bym się wybrał, ale mam pytanie jakie tempo Panowie macie na ustawkach, bo nigdy z Wami nie miałem przyjemności?
Mam singla tylko w tym momencie więc więcej jak 40km/h nie pojadę bo już mi się młynek robi.
Odpowiedz
#6
Przyjeżdżaj, na singlu to pod górkę możesz mieć trochę trudno, ja się raczej nie zamierzam oszczędzać, ale damy radę Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
W takim razie będę. Zabiorę też znajomego albo dwóch ;-)
Odpowiedz
#8
Powariowaliście z tą godziną. :mrgreen:
I jak tu mieć przyjemność z jazdy? He?
Będę się trzymał tego, że mam szosówkę nieprzygotowaną do sezonu. :-P
Odpowiedz
#9
bartek napisał(a):ja mam ochotę jechać... i podyskutować o godzinie :-)
Chodzi mi głównie o dzisiejszą zmianę czasu - to "po staremu" będzie 7.15... może godzinka później?

O FAK! zmiana czasu Sad Ja nie mam ochoty później jechać, cała niedziela stracona będzie... Jeśli inne osoby które się zapisały zgodzą to możemy zmienić godzinę na 8:30 lub 8:45?

Na singlu zapraszamy też Smile Na nieprzygotowanym sprzęcie również Macieju Wink

Tempo będzie treningowe, ale nie wyścigowe. Znaczy się żeby dobrze pojechać, ale nie zajechać Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#10
8:15 jedziemy tak jak było ustalone, jak teraz zaczniemy kombinować to się będziemy pół godziny zdzwaniać i na siebie czekać. Bez sensu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości