Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[28.03.2010] Kazimierz Dolny nad Wisłą
#11
michalbrodowski napisał(a):Ja nie mam ochoty później jechać, cała niedziela stracona
Tej argumentacji nie jesteś w stanie obronić. :mrgreen:
Bo nie ma żadnej logiki w twierdzeniu, że jak o 16 wrócisz do domu to masz cały dzień zmarnowany, a jak o 14 to już cacy. :-P

Chyba nie będzie nam dane razem jeździć Michaś z takim twoim nastawieniem :-( (nie będę w niedzielę wstawał o siódmej - chromolę!). ;-)
Odpowiedz
#12
maYkel napisał(a):Tej argumentacji nie jesteś w stanie obronić. :mrgreen:
Bo nie ma żadnej logiki w twierdzeniu, że jak o 16 wrócisz do domu to masz cały dzień zmarnowany, a jak o 14 to już cacy. :-P
A kto powiedział, że tam jest logika? To jest mój sposób na zarządzanie czasem. Nikt nie musi się ze mną zgadzać ]:->
maYkel napisał(a):Chyba nie będzie nam dane razem jeździć Michaś z takim twoim nastawieniem :-( (nie będę w niedzielę wstawał o siódmej - chromolę!). ;-)
Wiesz co Majki? Z takim Twoim nastawieniem to chyba nie będziemy razem jeździć- pindolę! Wink
Przejażdżka udana. tempo lajtowe Wink tylko górki na trasie podrosły w tym roku Sad
Po drodze widzieliśmy chyba kuczego i holdena oraz qavtana i wielu, wielu innych kolarzy.
Po drodze zaliczyliśmy święcenie palm, złamanie kierownicy, widzieliśmy tez osiołka, ale bez Jezusa Sad
Przejechane 101km ze średnią 30km/h

Dzięki za fajną jazdę!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#13
michalbrodowski napisał(a):Po drodze zaliczyliśmy (...) złamanie kierownicy
Ale wystarczyło znaleźć dobrego kija... i wróciłem do domu rowerem :-P
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#14
michalbrodowski napisał(a):Po drodze widzieliśmy chyba kuczego i holdena

No z holdenem nie trafiłeś ;-)
Odpowiedz
#15
Ja niestety zaspałem i na trening pojechałem o 11, na trasie zdzwoniłem się z grzegorzem_ i pocisnęliśmy od Krasienina razem. Średnia mi wyszła minimalnie ponad 29km/h na takiej trasie: http://www.bikemap.net/route/425199

A u Was jaki skład i trasa?

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#16
anodamian napisał(a):No z holdenem nie trafiłeś ;-)

My bad Sad

Trasa standardowa. Prosto do Nałęczowa i dalej do Kazika.

Skład: bartek (w jedną stronę), elmo z kolegą i ja.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości