Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czerwonym szlakiem LUBLIN-CHEŁM
#11
ja zapodałem temat wycieczki oraz terminem ograniczyłem się do weekendu. Na pytanie kiedy będę mógł sam nie wiem. Póki co to jest mokro i pada i tamtą trasą się nie przejedzie. Więc na razie trzeba czekać.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#12
Ok w takim razie postaram się dostosować. Mam nadzieję, że trasa wyjdzie a jeżeli będzie mało głównym szlakiem to możemy to rozciągnąć o powrót szosą do Biskupic (tam jest stacja i w pociąg - jakieś 30 km extra), ewentualnie to już trasa gigant powrót szosą do obwodnicy a z tamtąd odbijamy w prawo a potem Piaski Górne, Józefów, Nowiny, Podzamcze, Mełgiew, Świdnik i Lublin. Trasa z tym powrotem podejdzie pod 190 km. Ja jeszcze nigdy tyle jednego dnia nie zrobiłem ale jeżeli byłby ktoś chętny to mogę się porwać ;p
Odpowiedz
#13
Prognozy od połowy przyszłego tygodnia są optymistyczne, chociaż trudno wyrokować przy takich zawirowaniach pogodowych jakie ostatnio obserwujemy. Ja się piszę na wyjazd z wersją pociągową.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
ja też tylko w jedną stronę rowerem (200 km w terenie nie pociągnę) a zresztą zostaliśmy zaproszeni na grilla :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#15
No właśnie.. Nie wiem kiedy mam szykować grilla. Propozycja jest poważna i otwarta. Dogadajcie się co do terminu. Ja dysponuje czasem pod koniec czerwca, ale wlaściwie lepiej lipca.
Odpowiedz
#16
73Wojtek napisał(a):No właśnie.. Nie wiem kiedy mam szykować grilla. Propozycja jest poważna i otwarta. Dogadajcie się co do terminu. Ja dysponuje czasem pod koniec czerwca, ale wlaściwie lepiej lipca.

no jak się takie atrakcje szykują ... :mrgreen: to ja proponuję 27 czerwca albo 4 lipca
Odpowiedz
#17
no to ja na dzień dzisiejszy wolę 4 lipiec
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#18
Dla mnie 4 lipiec też jest ok. Tylko muszę to wiedzieć wcześniej, żeby mieć wolne.
Odpowiedz
#19
Pozostał tydzień do wypadu. Czy są chętni?
Odpowiedz
#20
Ja wolę pojechać na jakąś ciekawą wycieczkę niż tłuc się non stop po jakichś rundach. 4 lipca nadal mi odpowiada ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości