Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czerwonym szlakiem LUBLIN-CHEŁM
#31
Ja proponuję, żebyście zrobili zbiórkę 7:30 na PKP. Wojtek dojedzie, trochę odetchnie jakby się ktoś spóźnił i wyruszycie Smile I jeszcze komitet powitalny mu zrobicie Smile Godzina jest taka, że raczej ruchu dużego nie będzie i jakoś się przez miasto do pomnika doczłapiecie Smile Ale to tylko moja propozycja Smile

Fajna wycieczka się szykuje, szkoda, że nie będę mógł wziąć w niej udziału, ale wakacje są długie i jeszcze coś wykombinujemy Smile Udanej zabawy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
Artur, a o której planujesz powrót?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
Jurek S napisał(a):Artur, a o której planujesz powrót?

To wszystko zależy o której tam dojedziemy.
Kiedyś jak jechałem w drugą stronę to wyjechałem pociągiem po 6 a z powrotem w domu byłem o 16. Ale tu to chyba zejdzie dłużej. Pociągi z Chełma odjeżdżają często więc z powrotem to nie będzie problemu (chyba że się nie pomieścimy z rowerami) :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#34
Jeżeli nic mi nie wypadnie to chętnie zabiorę się z Wami.
[Obrazek: u4655y2009v4.gif]
Odpowiedz
#35
Kusicie mnie tym grillem... :-P
Tylko nie wiem czy podejmę się przejechania 115km bo to kawałek drogi jak dla mnie...
Na raz nigdy tyle nie zrobiłem więc jakbym padł po drodze to mnie zostawcie... dzikie zwierzęta zrobią swoje i dokończą dzieła :lol: :lol:
Wracając do poważnego podejścia do tematu - to byłaby jazda MTB czy raczej szosa... Jak szosami jedziecie to nie mam co startować bo tempo mnie dobije :-)
Odpowiedz
#36
Niestety odpadam. :-( Muszę tacie robić przez cały dzień testy glukozy.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#37
Rozmawiałam dzisiaj z Kierownikiem i Kierownik zdania nie zmienił czyli ustawka o 8 przy pomniku na Majdanku.
A Prezes to jak zwykle tylko namieszał namącił a teraz się zmył :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#38
8.00 jestem przy pomniku. Jeżeli będą siły i ktoś ma ochotę to ja piszę się na powrót asfaltem do LBN.

Ps. Śledzę forum gdyby coś się zmieniło.
Odpowiedz
#39
No raz się żyje... ;-)
Jak wstanę to się zjawię na pewno.
Tylko muszę skoczyć po kilka rzeczy do rowerowego.
Tylko te 115 km :-P nie dam rady :-P wątpię w swoje siły
Odpowiedz
#40
Jurek S napisał(a):Muszę tacie robić przez cały dzień testy glukozy
Cyklozy??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości