Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rękawiczki czy dobre ?
#1
Przymierzam sie do kupna rękawiczek i upatrzyłem sobie takie http://www.decathlon.com.pl/PL/r-kawicz ... 102450312/ czy ktoś z was może ma takie ? co w ogóle myślicie o takich rękawiczkach ?
Odpowiedz
#2
myślę że fajne i w ogóle ale po co Ci takie?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#3
może "do intensywnej jazdy na rowerze górskim w zimne dni z pewnym chwytem kierownicy dzięki materiałowi antypoślizgowemu na spodzie", jak pisze Decathlon na swojej stronie. Wink)

a tak na serio, to ja bym chętnie miał takie na dłoniach wczoraj wieczorem. na rękawiczki zimowe było za zimno, a letnie, które miałem, były zbyt cienkie i było w nich zimno, kiedy śmigałem z górek.

sp3ed - nie wypróbowywałem tych rękawiczek, ale myślę, że za tę cenę warto je kupić. chyba nie powinny się rozpaść, a na chłodne wieczory będą OK. No bo na lato to już za ciepłe prawie na pewno.
Odpowiedz
#4
jeżdżę w pełnych rękawiczkach z deca z dodatkową ochroną na kostki... Nie jest to może najlepszy wybór na lato, gdyż w gorące dni ręce się pocą. Jednak tak bardzo przyzwyczaiłem się do nich, iż nie potrafię już jeździć w "golasach".
Moim zdaniem idealne rękawiczki dla bardziej "gapowatych" rowerzystów :mrgreen: , ja się do takich bezsprzecznie zaliczam, gdyby nie pełna osłona palców musiałbym odwiedzać swą kosmetyczkę 3 razy częściej :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#5
Ale, że co ty z tymi rękoma robisz, bo nie rozumiem? :-|
A co do rękawiczek z deca, to w tej cenie już wolałbym jednak szukać normalnych, zamiast kupować w niebieskim
Odpowiedz
#6
kuczy napisał(a):Ale, że co ty z tymi rękoma robisz, bo nie rozumiem? :-|

ścieram sobie "frencha" z paznokci.

Rękawiczki z niebieskiego nie są złe, jednak ostro mi się już zniszczyły, za tę cenę chętnie przyjrzałbym się podobnym rękawicom FOXa lub 661... Pytanie tylko gdzie w Lublinie je znaleźć?
Odpowiedz
#7
Niedawno w pewnym sklepie za brama Krakowska kupilem w tej samej cenie (mniej wiecej) pelne rekawice Dartmoora model Snake . Na ostra zime sie one nie nadaja, ale na wiosna i jesien i owszem. Solidne, wytrzymale, dobry chwyt, i o wiele ladniejsze niz Decathlonowe. Przejdz sie po innych sklepach i w tej cenie kupisz o wiele lepsze rekawice niz te z linku ktory podales. W tych Decathlonowych po jednym sezonie bedziesz mial starte powierzchnie antyposlizgowe.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#8
Pinky faktycznie ładne te rękawiczki dziękuje wszystkim za odpowiedzi i podpowiedzi. Jutro wybiorę się i coś poszukam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości