Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życzenia Świąteczne
#1
Jako, że dziś wyjeżdżam, na Święta, życzę Wam wszystkiego dobrego, ciepłych wiosennych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnym gronie i zlanego Dyngusa, oraz dobrej pogody na rowerowy odpoczynek od biesiad przy stołach :mrgreen:
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#2
Żeby już nie zakładać kolejnego tematu to i ja dziękując dołączam się do życzeń. Dobrego i radosnego świętowania tego wydarzenia sprzed 2000lat, które zmieniło perspektywę naszego życia na ziemi. Zachowajcie równowagę ;-) między duchem i ciałem, żeby później na ustawce nie było, że "duch wprawdzie ochoczy ale ciało słabe" odnosząc to także do innych wymiarów życia :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Dziękuję poprzednikom i dołączam się do życzeń wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, mokrego poniedziałku, świąt spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze :-)

... i żeby Wam za bardzo kondycja przez święta nie spadła i chęć na rowerowe spędzanie czasu :-P
Odpowiedz
#4
Wesołych i mokrego ! Smile
...
Odpowiedz
#5
Zdrowo, Wesoło i Mokro Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#6
ja też się dołącze do życzeń Wesołych Spokojnych i Pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie i oczywiście bardzo mokrego Dyngusa :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Wszystkiego najlepszego!
Odpowiedz
#8
Wesołych Świąt i Mokrego Poniedziałku Wszystkim :-D
Odpowiedz
#9
dobrego wielkanocnego świętowania ;-)
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości