Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-04 lajtujemy LKJ, 13,30 zapraszamy!
#1
Planuję przejazd " lajtowy " w okolicach zalewu, totalny lajt :mrgreen: planowana godzina to 13.30 pod LKJ. Najlepiej przy moście przejazdu na drugą stronę drogi rowerowej. Jeżeli ktoś chętny pisać tutaj.
Jak ktoś będzie miał opóźnienie a będzie chciał wpaść, pisać.. poczekamy. Będziemy czekać 10-20min.

Pozdrawiam IWO,
w jak będziecie w drodze na przejazd dzwońcie 510515394

jak będzie mało osób, to nic z tego nie będzie.. napiszę o 11 jak nikogo nie będzie czy aktualne czy nie.

Spis osób :
Ifson
Solar
lutek5322
Paweł93
elhm
jaro
2003tomek
Zebi
....
Odpowiedz
#2
Ifson napisał(a):Planuję przejazd " lajtowy " w okolicach zalewu, totalny lajt :mrgreen: planowana godzina to 13.30 pod LKJ. Najlepiej przy moście przejazdu na drugą stronę drogi rowerowej. Jeżeli ktoś chętny pisać tutaj.
Jak ktoś będzie miał opóźnienie a będzie chciał wpaść, pisać.. poczekamy. Będziemy czekać 10-20min.

Pozdrawiam IWO,
w jak będziecie w drodze na przejazd dzwońcie 510515394

IWO, duży plus za inicjatywę :-D . Ale mała uwaga. Nie tylko do Ciebie, ale do wszystkich, którzy będą zgłaszać ustawki.
W temacie wpisujemy: data ustawki, godzina i miejsce. Mozna oczywiście coś jeszcze dopisać jeżeli jest jakieś miejsce.
Mamy kilka jednoznacznie określonych ustwek (jest temat: Miejsca ustawek) i wystarczy się tym posługiwać (np. LKJ), żeby było wiadomo gdzie. Oczywiście nie zamyka to nowych miejsc gdyby się takie wyklarowały.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Ok, dzięki że napisałeś o tym, ale do rzeczy. Jest ktoś chętny? :oops:
Odpowiedz
#4
witam jak wruce do lublina to sie pisze
Odpowiedz
#5
Być może ja sie pojawięWink postarma się szybko wrocic z kosciolaWink
Odpowiedz
#6
ja też będe
Odpowiedz
#7
Ja również postaram się przyłączyć.
To będzie moja pierwsza ustawka Wink
Odpowiedz
#8
o, widać zainteresowanie, szczerze? to tez moja pierwsza ustawka :mrgreen: ktoś ma aparat na foty?

w razie czego poznacie mnie po naklejce na ramie 666 Tongue

http://www.bikemap.net/route/434617

to już od was będzie zależało czy chcecie wokół zalewu...
Odpowiedz
#9
Być nad zalewem i nie zrobić kółeczka..? ;-) Koniecznie!
Odpowiedz
#10
No to spoko, ważne aby inni też mieli ochotę.. Chodzi mi oto abyśmy jak najdłużej, najfajniej spędzili ten czas. Aby nikt nas nie oblał Wink
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości