Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okulary rowerowe
#11
bartek napisał(a):A trzeba wcześniej zamawiać te okulary przez Internet, czy można sobie tam pojechać jak do normalnego sklepu i przymierzyć?

tkt napisał(a):Do odbioru w Lublinie więc odpada przesyłka a i przymierzyć można i pomarudzić też ;-)
Odpowiedz
#12
Dzięki bardzo, nawet nie wiedziałem, że są takie rozwiązania z tymi wkładanymi soczewkami.
Odpowiedz
#13
bartek napisał(a):A trzeba wcześniej zamawiać te okulary przez Internet, czy można sobie tam pojechać jak do normalnego sklepu i przymierzyć?
Nie jest to zwykły sklep tylko biuro handlowe, Mełgiewska 7-9 na terenie dawnego Daewoo "za bramą". Dostęp lekko utrudniony. Ja tam byłem, przymierzyłem, okularki zakupiłem bez zamawiania przez internet. Należy liczyć się z tym, że pełnego asortymentu nie mają. Dla pewności polecam kontakt telefoniczny.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#14
tkt napisał(a):Należy liczyć się z tym, że pełnego asortymentu nie mają
dzięki, o tego typu informacje mi chodziło :-) szkoda że nie mają wszystkiego na miejscu
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#15
Czyli dzwonimy, zamawiamy konkretny model okularow i jedziemy w podanym terminie do nich ? Trzeba zamawiac hurtem, czy tez detal w cenach takich jak w linku im pasuje ? Bo ceny sa niesamowicie niskie.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#16
zgubiłem swoje LIDLowskie szkiełka :mrgreen: .
Co możecie polecić do zakupienia???
Odpowiedz
#17
W firmie Consultrix na terenie dawnego DMP sprzedają fajne Uvexy z wymiennymi szkiełkami i dwupoziomową regulacją oprawek. Mam takie (choć mi się połamały), ale generalnie byłem z nich zadowolony.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#18
A nie wiecie czy można gdzieś w Lublinie znaleźć okulary z wymienialnymi szybkami do swojej wady wzroku
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości