szymek_sq   06-04-2010, 15:27
#1
Dolina Ciemięgi

Większości zapewne zna tą trasę, ale może przyda się nowym forumowiczom którzy nie mieli okazji jeszcze nią jechać.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
jabolewski   08-04-2010, 22:26
#2
Trasa doliną Ciemięgi jest opisana takę tutaj:

http://www.kruk.ovh.org/Trasy/trasa1.htm

Swoją drogą fajna stronka.
Pinky   12-04-2010, 23:04
#3
Tak mi przyszlo wlasnie do glowy. A gdyby zrobic majowke. Przejechac sie trasa Doliny Ciemiegi, a potem ognisko do wieczora w Skansenie ? Wiem ze za jakas tam niezbyt chyba wielka oplata mozna w wydzielonym miejscu zrobic sobie ognisko, ewentualnie dodac do tego pieczonego prosiaczka czy inne zwierzatko na roznie. Co wy na to ?

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Arkus   13-04-2010, 13:56
#4
od 18 z uwzględnieniem małego co nieco :lol:, powrót w promieniach słońca o świcie

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
darist   13-04-2010, 16:21
#5
Ania J. napisał(a):tylko jak majowka to pytanie-czy od 18 lat w gore wylacznie? czy zabieralibysmy co tam malego mamy?

Jak majówka - to rodzinnie. Inaczej sobie tego nie wyobrażam.
Ania J. napisał(a):od kiedy skansen otwarty cala dobe zeby az do rana posiedziec?

Można zarezerwować spotkania towarzyskie, biesiady, pikniki, wesela... ;-)

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Pinky   13-04-2010, 23:23
#6
Dowiedzialem sie jak z cenami w Skansenie. Ognisko 400 zl i tylko do godziny 22.00. Pieczony prosiak (ponoc duzy) 800 zl. Powyzej 50 osob potrzebny jest jeszcze ochroniarz zeby nas pilnowac ktory bierze 30 zl za godzine. Mysle ze lepiej Majowke tzn ognisko lepiej urzadzic gdzies w okolicy Zalewu, wyjdzie taniej i dluzej mozna posiedziec, a szkoda. Ale jesli beda jacys chetni to ja sie na to pisze.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
darist   13-04-2010, 23:49
#7
Pinky napisał(a):Mysle ze lepiej Majowke tzn ognisko lepiej urzadzic gdzies w okolicy Zalewu

Tak przypominam sobie gorącą dyskusję na temat zlotu więc może i zmienić plany?
Może w związku ze wspomnianą majówką zrobić jednego dnia kilka ustawek, które skończą się w jednym miejscu. Bez zobowiązań, zapisów, wpłat bo skończy się... na niczym.
Załatwić jedynie legalne miejsce na ognisko i grilla, każdy przywiezie kawał boczku i kiełbachy a przede wszystkim będzie okazja spotkania w większym gronie.
Ale to tylko takie moje luźne uwagi jako element do dyskusji.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Pinky   14-04-2010, 00:41
#8
Darku po przemysleniu doszedlem do wniosku ze :
1. Termin w maju moze byc za szybki dla niektorych.
2. Noce sa zimne, a pewnie bedziemy siedzieli do bialego switu.
3. W Skansenie jest za drogo i za wczesnie bysmy skonczyli.
4. Sa lepsze miejsca na legalne ognicho.
5. Sam ogniska nie zorganizuje, potrzeba mi kogos doswiadczonego w organizacji i ekipe do pomocy przy zbieraniu drewna.
6. Dobrym terminem bedzie koniec Maja.
7. Przelozmy dyskusje w terminie, skoro chcemy w cieplejsza noc spedzic wspolnie czas.
8. Pomysl z ogniskiem cholernie mi sie spodobal.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
darist   14-04-2010, 01:19
#9
Pinky napisał(a):Darku po przemysleniu doszedlem do wniosku ze :

itd... itd...
Tak ogólnie to pod Twoim pojęciem majówka raczej nie byłbym zwolennikiem tzw. długiego majowego weekendu a więc tego na początku maja.
Za duży wtedy tłok i też jestem za końcem maja aby nazwa spotkania była zgodna z miesiącem.
Ponieważ wspomniałeś o Zalewie pomyślałem o Marinie lub leśniczówce w Dąbrowie.
Nie wyobrażam sobie organizacji ekipy do zbierania drewna i robienia legalnego ogniska :-D
A gdyby była taka możliwość we wspomnianych przeze mnie miejscach to myślę, że koszty nie byłyby wielkie. Małe ognisko we własnym zakresie może przecież zrobić nawet kilkuosobowa ustawka. A Twój pomysł jest troszkę bardziej masowy.
Pinky napisał(a):6. Dobrym terminem bedzie koniec Maja.
7. Przelozmy dyskusje w terminie, skoro chcemy w cieplejsza noc spedzic wspolnie czas.
Samej dyskusji i terminu bym nie odkładał bo przecież każdy ma mniejsze i większe plany i obowiązki.
Nie musi to być ostatni weekend, może być np. 22.05.
To jest TWÓJ pomysł więc co Ci szkodzi założyć temat "Wielka Majówka 22.05.2010 - Zalew" :-D
Administratorów poprosimy o przeniesienie naszych postów a pozostałych o organizowanie tego dnia specjalnych ustawek, które mniej więcej o określonej godzinie będą kończyły się w określonym miejscu.
Jeśli będą chętni na "very super lajcik" ze średnią ok. 15km/h to sam postaram się (pomimo tego, że jestem indywidualistą) o zorganizowanie ustawki powiedzmy 50km :->

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
tkt   18-04-2010, 11:52
#10
Pinky napisał(a):ognisko lepiej urzadzic gdzies w okolicy Zalewu, wyjdzie taniej
Camping Graf-Marina:
mają trzy wiaty do urządzenia ogniska, mała wiata 250, duża 350 PLNów za wypożyczenie, za dodatkową stówkę można dostać drewno na ognisko.

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.