Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.04.2010, godz.10.00, LKJ Piotrkowska Góra wiosną
#1
Po za naszym celem to będzie zupełnie inaczej poprowadzona wycieczka, którą przerabialiśmy w grudniu.
http://picasaweb.google.pl/Jerzy.Storcz ... 7349124850
Pojedziemy przez Mętów i bocznymi, ale niezłymi drogami do Piotrkowa. Terenu trochę będzie i ciut bezdroży. Powrót przez Bychawę, Bychawki i Osmolice.
Dystans od ustawki do ustawki ok. 75km. Myśle, że przed 16 się wyrobimy. Nastawić się na lekką rekreację.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jak się nie rozchoruję i mnie praca nie przytłoczy to będę.
Jurek S napisał(a):Nastawić się na lekką rekreację.
Masz to jak w banku! :mrgreen:
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#3
Witam.
Jestem tu nowy. Już od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem dołączenia do organizowanych przez Was wycieczek. Z przyjemnością wybiorę się na planowaną w sobotę wycieczkę.
Pozdrawiam wzystkich rowerzystów!
Cezary
Odpowiedz
#4
Jurek S napisał(a):Nastawić się na lekką rekreację.

Czyli bez kasków raczej się nie wybierać :!:
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#5
Jadę z wami ;-)
O 15 muszę być w Lublinie, może się uda.. A jak nie, to znowu będę wzywał transport :oops:
Odpowiedz
#6
Jak nie będzie padało i obowiązki domowe nie staną na przeszkodzie to jestem jak w banku na pierwszej ustawce mojej RL w tym roku . pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz
#7
oczywiście jadę
Odpowiedz
#8
Siema! Jadę! 8-)
Żołnierze Hardcoru walczą do oporu!! :]
Odpowiedz
#9
Wszystko na to wskazuje :-( , że będziemy musieli odwołać jutrzejszy wyjazd. Ale wstrzymuje się z ostateczną decyzją do jutra godz. 9.00.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Uuu, to może jakąś alternatywną opcję zorganizujemy, gdyby nie wyszło?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości