Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09.04.2010 LKJ 19.45
#31
O rzesz kurde :mrgreen: Będę o 22:30 pod LKJ Smile
Odpowiedz
#32
OK, a więc mamy ustawkę-resurrection :mrgreen:
Odpowiedz
#33
No i fajnie :-)
Zapraszamy na NP :-)
Odpowiedz
#34
A co z Jarkiem - Guzi ??
Odpowiedz
#35
Jedzie :-)
Odpowiedz
#36
Cytat:A co z Jarkiem - Guzi ??
Jade, jeszcze szymek_sq jedzie :-)
Odpowiedz
#37
No i fajnie, nic nie wiedziałem a minąłem się wami koło mostu na Piłsudskiego. Ciemno było a po lampkach nie poznałem. :mrgreen:
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#38
No chłopaki, TO BYŁO COŚ :mrgreen: .
Nocny Patrol zaliczony.

O 22:30 przy LKJ stawili się:
Seb
Guzi
szymek_sq
elhm
kicior
i ja

Pojechaliśmy prawie identyczną trasą, która przygotowana była na godzinę 19:45, czyli dookoła zalewu a później przez środek Starego Lasu. Łącznie ok 30km, z tego większość w terenie.
Podczas jazdy testowaliśmy nasze latarki oraz szukaliśmy nocnych stworzonek wybiegających w popłochu z krzaków na nasz widok. Natrafiliśmy nawet na liska.
Z lasu wyjechaliśmy dopiero kilka minut po północy.
Dzięki raz jeszcze wszystkim, trzeba to powtórzyć ;-) .


Od siebie dodam, że to była dla mnie najlepsza ustawka w tym roku.
Odpowiedz
#39
I po.
Dobrze było, tempo lajtowe, w lasach bocialarki i inne aurory dawały tyle światła, że wyglądaliśmy jak TIR pędzący leśną ścieżką Wink
Odpowiedz
#40
widzę, że jakaś nowa białogłowa nam przybyła Smile, Ania ja to śmigam prawie codziennie i niemal cięgle spontanicznie Smile. Szkoda chłopaki, że wcześniej nie daliście znać z tą 22 to bym na pewno poszedł. Bocialarki nie posiadam, ale jak było ich tyle to bym dał radę. Jutro też jakiś nocnik szykujecie?
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości