Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower dla mamy
#11
Jak u Witeski się zdecydujesz na konkretny model i rozmiar to pewnie ściągną. Napisz ile mama ma wzrostu. Jak nie jest zbyt wysoka to pewnie 16" a jak ma powyżej 170cm to 18".
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
KermitOZ, juz naklikałem Ci pw Wink

Rama napewno 16, bo dzis mierzyła 14,5 w inzynierii i była za mała. Wzrost ok 165 wiec napewno 16.
Odpowiedz
#13
Ania J., no dzis byla rozmowa i tak tez Pan mowil,ze 10% Smile

Ponoc wszystkich nei było, ale jutro mamusia jescze raz podjedzie i juz jest 100% zdecydowania na konkretny model i konkretna rame wiec myślę,ze sie uda. Jeszcze raz dzieki wszystkim za pomoc :mrgreen:
Mam nadzieje,ze jutro temat zostanei zamkniety, jesli bedą problemy to bedę znowu zasmiecał Wam forum głupotami i prosbami o dalsza pomoc.

pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Ania J., dzisiaj ponoc była jedynie 10.
Czy 40 czy 20 to chyba bez róznicy, jesli ciutke lepsza 40 i tą różniće odczuje się w maratonie Czuby-Targ pod Zamkiem to bedzie 40 Smile W sumie cokolwiek, oby juz stanął w domu ten rower, bo mam teraz wiecej zachodu i wiekszego stresu czy zakup bedzie udany niz miesiac temu kiedy kupowałem dla siebieTongue
Odpowiedz
#15
Nie wiem jak 18, ale chyba ogólnie z 20 lipa. Jeśli chodzi o 16rame to 20 brak totalny, nie ma szans juz póki co na nie. Zamówiona została 40v, wprawdzie jeszcze dystrybutor ma 40 sztuk, ale to tak naprawde nie wiadomo czy duzo czy małoSmile

W piątek rower do odbioru, takze temat skończony...ufffff :-P

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziekuję ;-)
Odpowiedz
#16
pisze o modelu 20 V w rozmiarze 16"
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości