Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.04 godz. 18 LKJ
#1
DreamTeam serdecznie zaprasza na II Babską Ustawkę :-D
Szczególnie zapraszamy wszystkie Panie, Panów nie trzeba zapraszać bo oni i tak przyjadą :mrgreen:
Trasa to jakieś kombinacje przy zalewowe ale głównie asfaltem żeby się za bardzo nie pobrudzić, tempo leniwe żeby się za bardzo nie przemęczyć :-D

Jeżeli będzie padać to wtedy wyjazd odwołamy bo chyba nie chcemy żeby nam się makijaż rozmazał :mrgreen:
Odpowiedz
#2
Uprzejmie proszę o zmianę na godzinę 18 Smile inaczej będę was gdzieś ganiać Smile
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#3
Zmienione :-D
Odpowiedz
#4
pogoda parszywa, ale jak nie będzie padało to się przejedziemy 8-)
Odpowiedz
#5
Wawerka napisał(a):pogoda parszywa
nie jest najgorzej..coś pokręcimy ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#6
U mnie niestety pada - muszę zrezygnować.
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#7
Już tradycją babskich ustawek w tym sezonie jest to, że zaczynamy je z deszczem, ale jak się okazuje jest to tylko chwilowy straszak :mrgreen:
Melduję, że babska ustawka w dniu dzisiejszym odbyła się w liczbie sztuk 4 Pań (Wawerka, Karola, Paulina i ja).
Nie zabrakło oczywiście gościnnie Panów - w liczbie 2x większej niż Pań :-P
Wykręciliśmy coś trochę ponad 30km, ale jak przystało na babską ustawkę w sympatycznym, rekreacyjnym tempie... ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#8
Monika napisał(a):Już tradycją babskich ustawek w tym sezonie jest to, że zaczynamy je z deszczem...
Niebo plakało nad tym, iż nie mogłem przybyć :mrgreen: Ale jeszcze długo będzie padać w środy :-P
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#9
Udało mi się chociaż załapać na końcowy zjazd pod LKJ :mrgreen: a tak się zastanawiałem czy was trafię.
Odpowiedz
#10
Dzięki wszystkim za wczorajszy lajcik (jak najbardziej prawdziwie lajcikowy), mam nadzieję, że frakcja kobiet na babskich ustawkach będzie się rozrastać ;-)
Paweł Ka: ja wiedziałam, że ktoś macza palce w tej pogodzie hehe, może którymś razem zrobimy w inny dzień ... :roll:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości