Strony (2):    1 2
bATMAn   28-04-2010, 12:43
#11
maYkel napisał(a):
bATMAn napisał(a):jak Ci opona przecina dętkę to źle zakładasz oponę.
+1

??????
maYkel   28-04-2010, 14:55
#12
Od wczoraj używasz internetu? ;-) To znaczy, że się podpisuję pod twoją wypowiedzią.
bATMAn   29-04-2010, 20:07
#13
od jutra używam internetu Tongue

Nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Nie jestem Mongolskim dzieckiem Neostrady żeby znać wszystkie "takie takie" :mrgreen:
szym   27-05-2010, 08:40
#14
źle zakładam oponę? jak można źle zakładać oponę??? na lewą stronę?
Ciśnienie w oponach jest ok, 23' opony 2 pary próbowałem, no i przebijają, 28' nie przebija ale 1 mm odstępu od widelca to trochę mało i robi się czasem lekki hebel.
Więc zakładam, że faktycznie mam za szerokie obręcze, chyba że ktoś mi wyjaśni jak można źle zakładać opony? Może o to chodzi?

W dziale kupno jest ogłoszenie o kołach szosowych Smile
maYkel   27-05-2010, 10:41
#15
Może nie tyle oponę, co dętkę. Sam napisałeś że ci opona dętkę przyszczypuje.
Jeśli dętka i opona są w tym samym rozmiarze, nie pompujesz ponad limit i masz opaskę na obręczy to jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest nieuwaga przy zakładaniu dętki/opony. Coś tam się gdzieś zakleszcza i w końcu strzela.

Jeśli jednak dbasz o to, no to wtedy wydaje mi się problem leży w obręczy. Jeśli obręcz jest bardzo szeroka a opona wąska, to opona może się nie zakleszczać dobrze w rancie obręczy i pracuje w trakcie jazdy. W powstałą szparę wciska się dętka i bum. Jak nie chcesz kupować nowej obręczy to możesz spróbować z grubszymi dętkami (dekatlonowe niebieskie są dosyć tłuste).
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.