Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Droga do Nielisza
#1
Czy ktoś kiedyś tam dojechał? Chciałbym tam pojechać szosą i tez chciałbym uniknąć zderzenia z TIRem Smile zna ktoś może przyjazna drogę? Pomyślałem żeby kierować sie na Bychawę zawsze to trochę lepszej drogi się łyknie po drodze, a dalej?
PS. Czy da rade objechać ten zalew np leśnymi drogami podobnie jak nasz Zemborzycki?
[Obrazek: userbar802235.gif]
Odpowiedz
#2
Do Nielisza jest piękna droga przez Skrzynice, Chmiel, Krzczonów i Żółkiewka. Minimalny ruch, na duzym odcinku doskonały asfalt, no i trasa widokowo bardzo ładna. Nad samym zalewem nie byłem więc się nie wypowiadam.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Przed Żółkiewką w Tokarówce jest 1-2km beznadziejnej nawierzchni, ale poza tym ujdzie.
Może jeszcze w Sobieskiej Woli narzekać jest na co.

Ale tak, widoki są wspaniałe. Ruch niewielki. Od Chmielu do Krzczonowa jest 6km unijnego asfaltu.
Odpowiedz
#4
trasę zaproponowaną przez Jurka wyrysowałem jakiś czas temu i już miałem wkleić linka, kiedy usłyszałem spory huk w drugim pokoju. okazało się, że w rowerze wiszącym na ścianie strzeliła mi dętka, niszcząc oponę (sic!). zająłem się więc rowerem i trochę mi zeszło Smile

link: http://tnij.org/nielisz

proponowana przeze mnie trasa nie jest chyba dokładnie taka, jaką proponuje Jurek. Dodałem do niej, na końcu, objazd zalewu w Nieliszu, ale asfaltami. kiedyś go objeżdżałem i to chyba właśnie tą trasą, nie pamiętam dokładnie. co do możliwości objazdu zalewu drogami leśnymi i polnymi - można objechać go takimi częściowo, ale przyznam, że nie wiem, jak to wygląda obecnie, ostatnio byłem tam chyba w 2007 roku. możliwe, że teraz są rozlewiska od strony południowej.

pzdr.
Odpowiedz
#5
O DZIĘKI WIELKIE!
[Obrazek: userbar802235.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości