Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T-shirty RL - zapisy na zamówienie :)
#21
Michal napisał(a):Odbieramy po nicku jak mam rozumieć?

michal jak tam wejdziesz, to wszystkiego sie dowiesz...

musisz miec dowod osobisty,PESEL i aktualne badania lekarskie oraz ksiazeczke sanepidu ;P
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#22
A paszport Polsatu?Smile
Odpowiedz
#23
Ja swoją szatę odebrałem a przy okazji oblukałem teren, którego nie znałem. Pośmigałem na cannondalu, który jest tam do kupienia i powiem, że pierdykany mi się podoba tylko nie jest za tani..
Odpowiedz
#24
U Pawła w Centrali są już do odebrania pozostałe koszulki. Kolegę o nicku Dzejo proszę o wpłatę, bo się od kilku dni nie odzywasz na priv, a przelewu od Ciebie nie ma.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#25
Koszulki RL są ,a kiedy będą stroje? Podobno miały być po bożym ciele.
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz
#26
Został jeden T-Shirt - pomarańczowy, męski w rozmiarze M, za który nie dostałem kasy, więc jeśli ktoś chętny to za 25zł może być jego. Na pw ustawimy się co do sposobu zapłaty i odbioru Smile Kto pierwszy ten lepszy.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#27
Koszulki poszły to tera może czas na stroje RL :?:
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz
#28
KermitOZ napisał(a):Został jeden T-Shirt - pomarańczowy, męski w rozmiarze M, za który nie dostałem kasy, więc jeśli ktoś chętny to za 25zł może być jego. Na pw ustawimy się co do sposobu zapłaty i odbioru Smile Kto pierwszy ten lepszy.

Wziety.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#29
Jesli bedziesz jeszcze kiedys zamawial koszulki z logo RL, to ja sie na to piszeWink

Choc zastanowilbym sie nad logo, bo to tutaj to troche taka wersja dla wtajemniczonych bikerow - malo promujaca jazde na rowerze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości