Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Piknik Rowerowy
#31
Z trzech stron rowerzyści do nas nadjeżdżali :-)
Z LKJ, z nadbystrzyckiej i ze strony dworku Grafa :-)
Odpowiedz
#32
Seb napisał(a):Z trzech stron rowerzyści do nas nadjeżdżali :-)
Z LKJ, z nadbystrzyckiej i ze strony dworku Grafa :-)

aaa, no tak, bo ja myślałam tak: z jednej strony mostku i z drugiej strony mostku to są dwie strony, ale zapomniałam, że jedna strona mostku ma dwa wloty 8-)
Odpowiedz
#33
Można by jeszcze się ustawić koło Grafa. Nie każdy stamtąd jedzie nad Zalew.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#34
można ;-) wstępnie ustawiamy się na kolejną ustawkę ulotkową: 2 maja godz. 15.00 LKj. I możemy się potem rozdzielić i obstawić różne miejsca ;-)

edit: przesuwamy na 16.00
orientuj...
Odpowiedz
#35
Mogę wspomóc przygotowania w najbliższą środę i czwartek - urlop trzeba jakoś wykorzystać : :-P
Odpowiedz
#36
A media lubelskie np Radio Centrum? Tam trzeba sie zglosic z tym
Odpowiedz
#37
Cytat:A media lubelskie np Radio Centrum? Tam trzeba sie zglosic z tym
Urząd Miasta i Europe Direct ma się zająć promocją medialną Dni Europy, ale możemy oczywiście swoją drogą promować w mediach sam Piknik - Michał mógłbyś się tym zająć?

Dzisiejszą ustawkę ulotkową przesuwamy na 16.00. No chyba, że będzie grzmiało i lało to odwołujemy..

Dajcie znać kto się wybiera? Jak na razie swoją obecność zgłosili Jurek i Mariox.
orientuj...
Odpowiedz
#38
Napisze do nich w tej sprawie, aby powiedzieli w serwisie wieczornym na tygodniu. Z checia ktos od nich by wywiad przeprowadził w tej sprawie.
Jutro coś skrobnę na e mail
Namiary na nich
Dział Informacji i Publicystyki:
tel. +48 81 533 57 88
fax: +48 81 533 08 33
e-mail: <!-- e --><a href="mailto:newsroom@centrum.fm">newsroom@centrum.fm</a><!-- e -->
Odpowiedz
#39
Na Bronowicach kropi. To co, jedziemy? Jak będzie padać to nie będzie komu ulotek rozdawać. Ale jak Wy będziecie, to ja też :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#40
ja właśnie zbieram odwagę, coby w końcu stawić się na pierwszej ustawce.. więc mam nadzieję na kropieniu się skończySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości