Strony (18): 1 2 3 4 5 ... 18   
Monika   20-04-2010, 13:58
#1
Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" we współpracy z Urzędem Miasta Lublina i Punktem Informacyjnym Europe Direct Lublin zapraszają wszystkich rowerzystów do udziału w lubelskich obchodach Dnia Europy:
- w piątek - 7 maja odbędzie się parada europejska z Ogrodu Saskiego pod Ratusz - będą tam przedstawiciele miasta, szkół, różne instytucje, także rowerzyści i motocykliści. Wszystkich, którzy znajdą czas w okolicach godz. 11.30 -12.30 zapraszamy ( najlepiej w koszulkach RL ;-) ).

- natomiast w niedzielę - 9 maja - w ramach obchodów Dnia Europy - odbędzie się Europejski Piknik Rowerowy, którego głównym organizatorem jest RL. Piknik rozpocznie się w niedzielę o godz. 14.00 przed Ratuszem na placu Łokietka, ktoś z miasta to wszystko rozpocznie i stamtąd pojedziemy nad Zalew. Nad Zalewem upieczemy kiełbaski (na grillu ;-) ) i myślę, że będzie tam wiele innych piknikowo - rowerowych atrakcji.

Jako, że Rowerowy Lublin jest głównym organizatorem tej piknikowej imprezy - prosimy Was o włączenie się w tą akcję. Myślę, że będzie to okazja do manifestacji :-P obecności rowerzystów w Lublinie (podobnie jak na MK pod ratuszem,a do tego z udziałem przedstawicieli miasta ;-)). Uczestnikom zapewniamy kiełbaski, drobne gadżety i mam nadzieję, że dobrą zabawę ;-).

Dajcie znać kto jest chętny do włączenia się w organizację tej imprezy: do akcji promocyjnej, do pomocy przy organizacji przejazdu, przy grillach na miejscu i w ogóle trzeba pomyśleć co ciekawego możemy zrobić na miejscu: jakieś konkursy, prezentację RL, coś dla dzieciaków, cokolwiek - byleby coś się tam działo oprócz kiełbasek...) Może jakieś warsztaty pierwszej pomocy, może jakieś pokazy rowerowe.. Wszelkie pomysły mile widziane. Czekamy na propozycje :!:

A jak już zbierze się ekipa - zrobimy jakieś spotkanie organizacyjne - może jeszcze jakoś w tym tygodniu..

Kto ma ochotę włączyć się w organizację tej imprezy :?:

orientuj...
marecky   20-04-2010, 15:44
#2
ja się chętnie włączę w organizację imprezy :-D
KermitOZ   21-04-2010, 14:36
#3
Niedługo będzie info i będziemy zamawiać. A w koszulkach na pikniku niech będą ci co je już mają Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
asunday   23-04-2010, 20:03
#4
a ja chciałam nawiązać jeszcze do tematu posta, i zgłosić swoją gotowość do pomocy w organizacji imprezySmile
Seb   26-04-2010, 18:24
#5
Oczywiście mogę pomóc w jeżeli poszukujecie chętnych osób :-)
Wawerka   26-04-2010, 20:46
#6
Dzięki wielkie wszystkim którzy wyrazili chęć pomocy tutaj i na priv
A teraz przejdźmy do konkretów ;-) w tym tygodniu skupiamy się gł. na akcji promocyjnej pikniku:
- koło środy/czwartku (w zależności od pogody i tego kiedy uda nam się wydrukować ulotki) będziemy robić akcję ulotkową na ścieżce i pojedziemy obczaić sobie dokładnie teren, na którym będzie piknik (dam znać w dziale: ustawki, co i jak dokładnie)
- potrzebujemy kogoś do pomocy przy rozdawaniu ulotek w piątek na masie krytycznej
- a może ktoś zostaje na wekend majowy w Lublinie i miałby ochotę trochę ulotek na ścieżce porozdawać...
- potrzebujemy kogoś kto dysponuje (może pożyczyć i ma samochód z hakiem) przyczepką samochodową, bo musimy przewieźć pewną atrakcję pikniku (atrakcja jest sporawa :-) ) z Niedrzwicy nad zalew i no i potem z powrotem
Kto może pomóc w czym? :-D
mariox   26-04-2010, 21:48
#7
Mogę np. około środy i w jakiś dzień długiego weekendu pomóc z ulotkami. Może jakaś ustawka w środę ok. 17 - 18? Podzielilibyśmy się jak w przypadku Nocy Kultury na sektory w okolicach Zalewu i byśmy rozdali trochę Wink

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
MindEx   26-04-2010, 23:17
#8
ja również - we środę raczej powinienem móc przyjechać rozdawać. mogę w sumie i we czwartek.
w długi łikend nie będzie mnie w Lublinie, więc nie pomogę. ale PO tym łikendzie jeszcze będzie ciągle kilka dni do pikniku - wówczas również będę zapewne mógł rozdawać ulotki.
Zwirek   26-04-2010, 23:27
#9
Po łikendzie i ja chętnie pomogę w rozdawaniu ulotek.

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
asunday   27-04-2010, 08:15
#10
w tym tygodniu deklaruję swoją pomoc w akcji ulotkowej na czwartek, a w przyszłym w miarę możliwościWink
w długi weekend niestety odpadam.
Strony (18): 1 2 3 4 5 ... 18   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.