Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-06. rower
#1
Moze dzis ktoś sie wybiera na rower? ja z chęcią sie dołącze... trasa do ustalenia, miejsce: chyba standardowo lkj. koło 18.30. (mogłbym wczesniej ale o 18.00 mam odebrac koło z serwisu a nie wiem ile mi z tym zejddzie...)
Odpowiedz
#2
Będziemy się dzisiaj kręcic gdzieś po ścieżce i na tamie więc jak zobaczysz pomarańczowe koszulki to będziemy MYSmile
Odpowiedz
#3
ok, jak dojade w tamte okolice to bede Was wyglądałSmile
Odpowiedz
#4
Ja niestety rower w servisie dziś mija drugi dzień na przegląd poleciał po Skandii Wink nie wiem kiedy go odbiore ale z chęcią też się gdzieś z wami wybiore ;> bo musze potrenować troszeczke do Mazovii ! ;]
Odpowiedz
#5
dzis cos nam nie wyszło z tym rowerowaniem ( ja w koncu późno wróciłem z serwisu i nie jechalem nad zalew bo pewnie i tak juz bym nikogo nie spotkal) ale moze w czwartek zorganizujemy, ja mam prawie caly dzien wolny...Smile
Odpowiedz
#6
no i zdążyliśmy przed nocą, przed deszczem też, ulotek trochę rozdane ... ogólnie bardzo miło i przyjemnie ... teraz to już się przekonałam na 1000% ze warto się z Wami wybierać na rower
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#7
truskafka napisał(a):no i zdążyliśmy przed nocą, przed deszczem też, ulotek trochę rozdane ... ogólnie bardzo miło i przyjemnie ... teraz to już się przekonałam na 1000% ze warto się z Wami wybierać na rower
-zapewne 999 % to MOJA ZASŁUGA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,a tak na poważnie - przecież mówiłem jak jechaliśmy skrajem lotniska w sobotę - raz się przejedziesz,a potem ...jesteś nasza :mrgreen: -kręcenie wkręca.
Ja dziś wypuściłem gawiedź wcześniej z zajęć i pocisnąłem co sił aby też coś i dziś podziałać ale nikogo ani widu ani słychu,przy kolejowym moscie stał jakiś Tadeusz Pompka co dawał ulotki na jakiś rajd w Garbowie i mówił,że dostał właśniw ulotkę od Jurka,którego nigdzie nie znalazłem Confusedhock: Confusedhock: ani na scieżce ani na tamie - chyba,że walczyliście grubo po 18.30-19.00
Pozdrowionka dla Wszystkich,a w szczególności dla "Świerzaków",którzy zaczęli kręcić i nie żałują :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Ja też nie żałuję :-) w sumie to tylko porozdawałam troszkę i "musiałam" uciekać bo powinnam się uczyć. Jestem Wasza :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Mariusz-Neways napisał(a):-zapewne 999 % to MOJA ZASŁUGA

Mario, że bądź skromny, walnij sobie całego tysiaka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Mariusz-Neways napisał(a):nikogo ani widu ani słychu

Było puścić smsa Smile
Odpowiedz
#10
No narobiliśmy trochę zamieszania ;-) nad Zalewem i w okolicach. Było nas po prostu widać. A na zakończenie akcji ulotkowej nie moglismy sobie odmówić małej rundki wokół zalewu.
I poznałem wreszcie truskafkę i żabol-kę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości