Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.04.2010, 10.30, LKJ Kamienna Góra
#21
costa napisał(a):
koka napisał(a):Dla czego ten człowiek tak macha w górze rowerem? Co on tam krzyczy? Mój brat Abdullah ma podobną minę kiedy sie złości. Chyba wam było fajnie. Niedługo się z wami wybiore. Pozdrawiam.



Hehe a na innych fotkach ten człowiek pręży się i wdzięczy jak moja siostra, tylko że jej to nawet pasuje, a jemu niekoniecznie... (chyba że tą rękę to ma jakąś chorą, w takim razie przepraszam)...
Ja się tak prężę droga Costo bo jestem niespełnionym aktorem teatru tańca. Jak się Tobie nie podoba to strasznie mi przykro i następnym razem będę stał sztywno jak kołek.

Droga Koko; przyjedż w końcu bo parę osób mówi, że Ty to ja i robią się niezłe jaja.

Ustawka była rewela. Dzięki. Piękne widoki, wiosna w ataku. Kawa po włosku z termosu pita na miedzy- dzięki Paweł :-D
Odpowiedz
#22
http://picasaweb.google.com/KamiennaGora

następnym razem postaram się częściej wyciągać aparat Smile
jak ktoś chce foty spakowane w jeden plik to pisać na priv.
Odpowiedz
#23
Jurek S napisał(a):Widzę, że Kamienna Góra zdobyta.
No to cieszę się, że udało mi sie zorganizować ;-) Wam ustawkę :mrgreen:

wiele gór było dziś zdobytych [ również góra z opon i gnoju ] , ale kóra była kamienna nie wie nikt.
PiMi
Odpowiedz
#24
Dziękuję za wspólny wypad , może dodam od siebie , że my sierotki (nie było Jurka) długo się zastanawialiśmy Kto przejmie pałęczkę prowadzenia ustawki i nie było to takie łatwe ale w końcu wyklarowała się grupka trzech osób : Karola , Kola i Wiesiek którzy nadali kierunek jazdy jak powiedzieli że jedziemy w tym kierunku to pojechaliśmy …. , szacunek też dla dzisiejszego naszego fotografa z plecakiem, którym wszystko było , Marcin nawet przekonał się o tym organoleptycznie pijąc zapewne wyśmienitą kawę , oprócz kawy była tam wypasiona lustrzanka ….., a sam jeździec z bardzo wypasioną kondycją … pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz
#25
Paweł, sporo tych fot się dubluje ale nie jest to dla mnie problemem, portrety sytuacyjne są czadowe, tzn picie taniego wina ze sklepiku wiejskiego- http://picasaweb.google.com/10877668456 ... 8008498066 Jak i pokaz delektowania sie kanapkom http://picasaweb.google.com/10877668456 ... 3676971410 .
O wabieniu kanapkoł nie wspominając- Krzysiu, czemu Karolina tak ucieka od tej kanapki? Co w niej było? :mrgreen:
Odpowiedz
#26
ja porostu wkładam kartę i odrazy wszystko na stronę wrzucam nie chce mi się bawić w wybieranie Smile mogę podać komuś hasło do albumu i możne poukładać Smile
tylko jednej fotki nie wyrzucałem Smile
Odpowiedz
#27
elesem napisał(a):tylko jednej fotki nie wyrzucałem Smile
?[shadow=orange][/shadow][glow=orange][/glow]?
Odpowiedz
#28
Fotki bardzo fajne.
Dzięki Wszystkim za miły wyjazd, dzięki niektórym Bikerom za to, że momentami mnie trzymali na koleSmile
Do następnego ......
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#29
W końcu, podczas dzisiejszego wyjazdu, zostałem zmobilizowany do zarejestrowania się na Forum ;D Fajnie obejrzeć też trasę jaką przejechaliśmy Wink Dzięki za wspólny wyjazd, extra zdjęcia i wspaniałą atmosferę!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości