Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyklokarpaty Przemyśl 1.V.2010r.
#1
Szukam transportu na cyklokarpaty w Przemyślu, które odbędą się 1 maja 2010 roku. Gdyby ktoś się wybierał samochodem to bardzo proszę o info. Impreza jest przednia, serdecznie polecam Smile
Odpowiedz
#2
W którym dystansie zamierzasz startować?

Widzę, że to taka impreza dla bikerów na każdym poziomie. Może bym się pokusił o ten dystans Hobby.. Wink
Odpowiedz
#3
Ja jadę na ten wyścig, ale raczej nie wracam od razu po nim do Lublina. Zatem do zobaczenia na trasie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
A ty Grzegorzu startujesz pewnie w Giga..? Wink
Odpowiedz
#5
Jak nie umrę na trasie i nie będę miał dość po pierwszym kółku to pewnie tak Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
A więc ja i Dungor jedziemy w sobotę rano autem, wyjazd planujemy około 5 rano. Raczej nikogo już nie damy rady zabrać, bo rowery będą z tyłu w samochodzie.
Do zobaczenia na miejscu.
Odpowiedz
#7
zapodajcie linka do strony organizatora moze sie skusze :p
Odpowiedz
#8
Proszę bardzo:

http://cyklokarpaty.pl

Gdybyś się skusił i nie miał transportu, to możemy spróbować zrobić taką symulację: 3 osoby + 3 rowery w moim samochodzie, ale jeśli by się to w jakiś sposób udało, to warunki siedzeniowe z tyłu mogą być delikatnie mówiąc "trudne" Wink

Pozdr
Dawid
Odpowiedz
#9
Z powodu żenującego braku formy odpuszczam sobie na najbliższy czas ściganie, życzę powodzenia w Przemyślu Smile Zarejestrujcie się na stronie, nazwa naszej drużyny to: www.RowerowyLublin.org Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Ja juz się zarejestrowałem bez drużyny, ale chyba nie da rady edytować danych.
Będę pamiętał na przyszłość Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości