Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.04 g.18, Plac Litewski
#81
kowalik.krzysztof napisał(a):Jednak gwizdek i dzwonek miałem i się nie znajdzie taki co powie, że z niego użytku nie robiłem!.
przyjedź koniecznie z tym samym wyposażeniem na Piknik rowerowy 9 maja ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#82
maciek2610 napisał(a):Świetny :-)
:?:
Szczerze powiedziawszy to wolę te fotki pooglądać w lepszej rozdziałce bezpośrednio z galerii i z własnym podkładem muzycznym. :-P Ale rozumiem, że ten slideshow powstał z potrzeby zaistnienia na youtube...

Co do tempa masy to przyjąłem do wiadomości i się zamykam. ;-) Piszesz z sensem Tom, a ja siłą rzeczy nie miałem pełnego oglądu na sprawę. Swoją drogą jestem pod wrażeniem tych krótkofalówek z lidla. :mrgreen: Serio, takiej organizacji jeszcze w lublinie nie było, szacunek że chce wam się to robić.
Odpowiedz
#83
maYkel napisał(a):Szczerze powiedziawszy to wolę te fotki pooglądać w lepszej rozdziałce bezpośrednio z galerii i z własnym podkładem muzycznym. :-P
Dokładnie, ja właśnie tak zrobiłem. Super, że wiele ludzi przyjechało w stylu Cycle Chic Smile Masa robi wrażenie, wielka szkoda, że nie mogłem przyjechać.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#84
Tom napisał(a):Zaworek może jeszcze wstrzymaj się z filmikiem, bo widziałem, że zdjęcia robił również Mindex

Mindex jechał z Masą tylko do momentu, kiedy wjechała na górę na Kompozytorów. Tam odbił do domu. Zrobił niewiele zdjęć, z których znakomita większość była wykonana pod kątem umieszczenia na blogu Lublin Cycle Chic. Dlatego nie będę umieszczał swoich fot w galerii RL.

Masa zaczynała się/zapowiadała fajnie. Żałuję, że się spieszyłem i nie mogłem zostać dłużej.

A foty, które już są w galerii - przednie!
Odpowiedz
#85
maYkel napisał(a):Swoją drogą jestem pod wrażeniem tych krótkofalówek z lidla. :mrgreen: Serio, takiej organizacji jeszcze w lublinie nie było, szacunek że chce wam się to robić.
Nie jest to aż tak skomplikowane jak się wydaje i nie trzeba w to wkładać zbyt dużo wysiłku aby coś takiego sprawnie działało :-)
Odpowiedz
#86
Seb napisał(a):Nie jest to aż tak skomplikowane jak się wydaje i nie trzeba w to wkładać zbyt dużo wysiłku aby coś takiego sprawnie działało :-)
Nie napisałem, że to skomplikowane, ale mnie by się zwyczajnie nie chciało latać w tą i nazad patrząc czy ktoś przypadkiem pod samochód nie wpada. Wolę na masie sobie pogadać ze znajomymi. Zatem dobrze, że komuś się chce tą tłuszczę ogarniać, coby inni nie musieli się martwić. Dziękować! :mrgreen:
Odpowiedz
#87
na filmie super synchro zdjęć z muzą: 3:49 'pick up the phone'
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#88
To one sa Lidla? Jadąc na przodzie jakoś nie odczułem tego, słychać bardzo dobrze.
Odpowiedz
#89
Wywołany, pozwolę sobie na mały OT
No z Lidla te krótkofalówki to fakt :-P , ale bardzo chwalone na forach związanych z PMR. 3 lata gwarancji. Zasięg podobno do 8km, ale że pracuję od rana do nocy to nie mam kiedy sprawdzić rzeczywistego TU w skrócie o nich.
A TU szczegółowa instrukcja, jakby ktoś się zainteresował.
Super sprawą są słuchawki do nich z mikrofonem. Zestaw oprócz CTCSS posiada DCS (cyfrowy system wyciszania szumów) posiada aż 83 takie kody. I my korzystaliśmy z jednego z nich :-D
Wiele rzeczy kupiłem w Lidlu (nie spożywka) i są to rzeczy naprawdę bardzo fajne i dobre jakościowo.

maYkel
dzięki za dobre słowo :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości