Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rock Shox Reba SL Pop Lock - Test
#1
Witam

Czy ktoś posiada rower z tym oto amorem: Rock Shox Reba SL Pop Lock interesowała by mnie przy uprzejmości posiadacza możliwość kajtnięcia się :mrgreen: :mrgreen:

Ewentualnie prośba o opinie o tym amorku.

Dzięki wielkie

Pozdrawoam
Artur vel BADEVIL
Odpowiedz
#2
BADEVIL napisał(a):Czy ktoś posiada rower z tym oto amorem: Rock Shox Reba SL Pop Lock interesowała by mnie przy uprzejmości posiadacza możliwość kajtnięcia się :mrgreen: :mrgreen:

Ja mam Rock Shox SID'a - to generalnie działa bardzo podobnie jak nie tak samo...
Odpowiedz
#3
To byśmy się dziś może jakoś ustawili?
Odpowiedz
#4
BADEVIL napisał(a):To byśmy się dziś może jakoś ustawili?
PW
Odpowiedz
#5
Ej co to za tajne ustawki? Smile
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#6
Sid i Reba nie działają tak samo. Nowy Sid jest zestrojony tak jak stricte wyścigowe widelce, Jest bardziej zamulony w pracy żeby nie pochłaniał za dużo energii pedałującego, wybiera większe grzmotnięcia. Reba jest bardziej komfortowa. To widły dla trochę różnej klienteli. Sid to wyścigówka XC, Reba trochę bardziej ścieżkowiec, sprzęt na maratony.

Poza tym Reby w różnych rocznikach miały swoje felery, puszczały olej przez kompresję/blokadę jak stały odwrotnie, kumplowi tłumienie powrotu padło, drugiemu puszczał zawór i się amor zapadał. Ale to pojedyncze przypadki (poza tymi wyciekami oleju). Generalnie chyba najpopularniejszy widelec z górnej półki. Ja osobiście bym wolał Foxa F100/32 RLC ale Reba to porządny sprzęt.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości