Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Author - Traction Disc 19'' w PAKIECIE !!!
#11
Po zakończeniu aukcji osoba która ją wygrała stwierdziła, że się rozmyśliła, wcześniejsza osoba licytująca również nie była zainteresowana. Pozostałe oferty w mojej ocenie nie były na tyle atrakcyjne aby zgłaszać się do kolejnych osób z tej aukcji z zapytaniem czy chcą go kupić.

Zastanawiam się czy nie powalczyć o prowizję ale to się jeszcze okaże bo nie wiem czy warto się ciągać o 30 zeta.

Zdaję sobie również sprawę z tego, że nie jestem w stanie udokumentować rzeczywistego przebiegu jednocześnie nie twierdzę, że tak nie jest (nie przekonam nikogo, że licznik zawsze był na swoim miejscu podczas jazdy) tak samo jak i nikt inny nie jest w stanie tego zrobić niezależnie czy jest to rower czy inne urządzenie mechaniczne ?

W mojej ocenie jego stan techniczny jest dobry powiedział bym bardzo dobry jak to mawiają nie stać mnie na jazdę niesprawnym rowerem moje bezpieczeństwo jest od tego ważniejsze.
W celu potwierdzenia tego faktu jestem skłonny oddać go do serwisu pokrywając wszelkie koszty przeglądu (przed zakupem przez potencjalnego nowego właściciela) w celu potwierdzenia jego stanu technicznego.

Co do części z Twoich pytań jestem w stanie już na nie odpowiedzieć:

- Brak pęknięć, rama nosi widoczne zadrapania powstałem w normalnym procesie użytkowania, zdjęcia napewno nie oddają tego efektu.


- Amortyzator działa poprawnie fakt nie jest to Rox Shock czy Fox zresztą gdyby był pewnie cena samego Amora była zbliżona lub większa od całego roweru.

- Łańcuch został wymieniony po przejechaniu 1200km teraz jest zamontowany PC 951. Obecny łańcuch 30 marca był sprawdzany przy okazji zakupu rogów do kierownicy przez pracownika serwisu ocenił jego stan jak i kasety na dobry. Zakładam, że kaseta wytrzyma jeszcze i 3 łańcuch przed wymianą. Korba również jest w dobrym stanie. Rower stoi zakonserwowany i nieużywany od 30 Kwietnia.

- Hamulce sprawne (nie przeciekają) dla niektórych mogą sprawiać wrażenie nieco mułowatych (nie jest to żyleta) jednak jest to działanie celowe, przy moim stylu hamowania spowodowało by częste spotkania z glebą po przelocie przez kierownicę. Zatem jeśli ktoś woli można je podregulować zgodnie z upodobaniami.
- Działanie przerzutek nie pozostawia wiele do komentarza nie zauważyłem żadnych problemów z zmianą czy też zeskakiwaniem.

- Co do centry kół nie widać aby coś niedobrego się z nimi działo ale to trzeba by już sprawdzić w samym serwisie nawet jeśli koszt przeglądu kół nie powinien przekroczyć 20 zł (pod warunkiem, że będzie trzeba je centrować).


Dla mnie ten opis nie jest niczym skrajnym nie mam nic do ukrycia, nie lubię kupować kota w worku tym bardziej nikomu go nie sprzedaję.

Jeśli ktoś jest zainteresowany nim bardzo chętnie podjadę we wskazane miejsce aby można było naocznie i nie tylko ocenić jego stan techniczny.
Odpowiedz
#12
Witam

Temat do zamknięcia - rower został sprzeadny w 2 ratach za cenę 1 500 zł.
Kto miał ochote i nie zapytał o możliwości dogadania się jego strata :-P :-P :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości