Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inżynieria Rowerowa
#11
Wszystko zależy nie tyle od serwisu co od serwisanta.
W przypadku Inżynierii regulacja była błyskawiczna z zauważeniem błędu, którego nie widzieli w dwóch innych serwisach (jedna z podkładek w napędzie korbowym nie po tej stronie ramy). Osobiście Inżynierię polecam.
Nie podam Ci kosztów ale to są przysłowiowe "grosze".
Polecałbym również Pawła z CentraliRowerowej ale niestety zamknął działalność i jego serwisu już nie ma.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#12
O a to nie tylko w sezonie zimowym miał zamknięte? Z tymi kosztami to tak bardziej z ciekawości pytałem, bo robić po kilka razy to i tak taniej nie wyjdzie a tylko nerwy i ucieka gdzieś przyjemność z jazdy.
Skoro tak to podjadę od razu do Inżynierii w poniedziałek, dzięki
Odpowiedz
#13
ja mam mieszane uczucia co do IR - pierwszy kontakt =wszystko super pełne zadowolenie można było pogadać etc doradzili zamówiłem trochę części. Ale jak zamontowali okazało sie ze założyli mi za długi suport do mufy i wystawał z centymetr poza mufę ale zgodnie twierdzili ze tak ma być wiec zdziwiony wyszedłem ale po konsultacji wróciłem, dalej twierdzili ze jest ok dziwnie zerkając na siebie dopiero jak zapytałem czy jak jest ok to czy w swoim rowerze by tez tak zrobił to przyznali ze nie i ze poprawia potem jeszcze 3 albo 4 wizyty bo a to nie maja właściwego a to nie doszło etc w koncu po chyba 2 czy 3 tygodniach zamontowali co trzeba. podejście zniechęciło mnie to skutecznie do nich na jakieś 2 lata. Przyznam ze irytujące jest troche czekani i przebijanie sie przez grono znajomków którzy akurat wpadli wypic kawe. Ale rozumiem tych którzy o nich dobrze piszą bo mi też do tego stanu nie wiele brakowało ...
Odpowiedz
#14
Ja też dziś po raz drugi tam zajrzałem. I fakt, odczucie jako klienta, to że przeszkadzam znajomym w pogaduchach i obiadku. Jutro jadę z rowerkiem na centrowanie do MSbike, podoba mi się ich podejście do klienta i trochę rzeczy już u nich kupiłem Smile Tzn jeden rower i trochę pierdół.
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#15
ja juz dwa razy sie u nich naciolem i tez bede ich raczej omijal. nie bede pisal o co konkretnie chodzi ale powiem tylko ze pierwszym razem musialem wymienic jedna czesc roweru bo mi zniszczyl taki jeden Pan z serwisu - nie Artur (30 zeta w plecy) no i ostatnio tak mi nacentrowali jedno kolo ze pękła obrecz Undecided kolo niby stare wiec sie nie klocilem ale wzieli za usluge 30zl a moim zdaniem powinni 15zl bo drugie kolo i tak sie nadaje na szrot. za zaplecenie nowego, obrecz i szprychy musze wybulic 160zl :-(
Odpowiedz
#16
Ja u nich kupowałem rower i klika akcesoriów i byłem zadowolony z obsługi. Co prawda niezbyt byli chętni do obniżki ceny, ale 100 zł utargowałem Smile Poza tym raz awaryjnie zajrzałem do nich ok 19:30 bo mi coś chrobotało przy pedałowaniu, zrobili w 30 sekund za 0 zł Smile
Odpowiedz
#17
chyba też jestem winien informacje o tym że wkłasd suportu który mi w końcu zamontowali o prawidłowej długości był ciut lepszy niż ten co miał być i za który policzyli (mieli problem ze sprowadzeniem )

Ale tak jak pisałem - pozytywne opinie o nich mnie nie dziwią bo mają wiedzę i kompetencje bez 2 zdań. Ale widać że mają tam ruch choć sporo z niego to znajomi i znajomi znajomych

za to kiedyś byłem w Cyclo na Braci ... Składali mi tam oba koła. mało tego że doradzili to teraz a minęło już 2 czy 3 lata mam problem z kołami bo lubię czasem coś podłubać samemu z nimi nie ma co robić (ważę w porywach 90 kilo) Sad zero centrowania etc sztywne, mocne dobrze zaplecione. Nie są to jakieś pancerne obręcze bo ważą 440 gram i do tego w wersji pod V-ki. a kosztowały jakieś 50'parę złotych Smile

jak widać chyba nie ma definicji co do jakości serwisu i obsługi kwestia na jaki dzień się trafi Smile

dzisiaj jadę do BB na Glinianą i zobaczę co oni reprezentują swoją pracą bo z cenami to rewelacji chyba u nich nie ma, ale zobaczymy Smile
Odpowiedz
#18
Oddałem wczoraj do inżynierii rower do przeglądu ze wskazaniem kilku krytycznych miejsc. Wstępnie powiedzieli, że przegląd, wymiana supportu, wymiana linki + pancerz, wymiana klocków hamulcowych i naprawienie siodełka (nie wiem czy trzeba coś wymienić, czy dokręcić) będzie mnie kosztować 250zł.
Jak myślicie, dużo to? Mój rower kosztował koło 1000zł i po 2,5roku ma lekko ponad 10k km przebiegu, więc to z 30-40% jego teraźniejszej wartości pewnie i myślałem, że jeszcze z 200zł trochę zostanie.
Zobaczymy jak zrobią, bo jeśli ma się przez rok nic poza dętkami nie psuć to mogę spokojnie 250zł dać, ale mam nadzieję, że może jednak obniżą Tongue
W poniedziałek za tydzień odbiorę to zobaczymy Wink
Odpowiedz
#19
Sporo. Jaki suport Ci założą i jakie klocki? Co masz nie tak z siodełkiem?
Odpowiedz
#20
Cytat:W poniedziałek za tydzień odbiorę

Za ekspresowe naprawy zawsze jest wyższa stawka :-P
A szczegóły to tak, jak wspomniał Kuba.
Można ocenić jeśli wszystko dokładnie poprosisz na rachunku.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości