Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyklokarpaty Przemyśl 1.V.2010r.
#11
Jak napiszesz na <!-- e --><a href="mailto:organizator@cyklokarpaty.pl">organizator@cyklokarpaty.pl</a><!-- e --> żeby Ci zmienili to się pewnie da Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
No dobrze już piszę, ale ciągle nie mam drużynowej koszulki Smile
Odpowiedz
#13
I po maratonie.
To był mój pierwszy w życiu występ i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało. Mimo chwil słabości i zwątpienia przy pokonywaniu pierwszego podjazdu, później było już "z górki" (a tak naprawdę to pod górkę - te podjazdy się nie kończyły ;-) ).
Atmosfera rowerowego Przemyśla udzielała się już od wczesnych godzin porannych. Trasa bardzo ciekawa, malownicza, podobno z tych "łatwych" Wink.
Generalnie polecam tym, którzy jeszcze nie próbowali brać udziału w tego typu imprezach. Ja bawiłem się świetnie, a o to chyba przede wszystkim chodzi. Moim celem było dojechać do mety, co udało się zrealizować i to na całkiem przyzwoitym miejscu (jak na amatora).
Podziękowania dla kolegi Dungora za towarzystwo, wsparcie mnie dobrymi radami i oczywiście gratuluję bardzo dobrego wyniku.

Następny termin imprezy to 23.05.2010, a miejsce - Żegiestów.
Zachęcam do udziału i polecam się w kwestii transportu tam i z powrotem.
Odpowiedz
#14
elhm napisał(a):I po maratonie.
To był mój pierwszy w życiu występ i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało. Mimo chwil słabości i zwątpienia przy pokonywaniu pierwszego podjazdu, później było już "z górki" (a tak naprawdę to pod górkę - te podjazdy się nie kończyły ;-) ).
Atmosfera rowerowego Przemyśla udzielała się już od wczesnych godzin porannych. Trasa bardzo ciekawa, malownicza, podobno z tych "łatwych" Wink.
Generalnie polecam tym, którzy jeszcze nie próbowali brać udziału w tego typu imprezach. Ja bawiłem się świetnie, a o to chyba przede wszystkim chodzi. Moim celem było dojechać do mety, co udało się zrealizować i to na całkiem przyzwoitym miejscu (jak na amatora).
Podziękowania dla kolegi Dungora za towarzystwo, wsparcie mnie dobrymi radami i oczywiście gratuluję bardzo dobrego wyniku.

Następny termin imprezy to 23.05.2010, a miejsce - Żegiestów.
Zachęcam do udziału i polecam się w kwestii transportu tam i z powrotem.

Ja również dziękuję za wyborne towarzystwoSmile . Impreza była przednia w każdym jednym aspekcie. Serdecznie polecam każdemu kto jeszcze nie spróbował swoich sił. Trasa rewelacyjna, dla samych podjazdów warto się wybrać. Smile Dodatkowo wielkie brawa dla organizatorów pomimo, że zabrakło agrafek ;-)

Dawid trenuj i w Żmigrodzie ich ciśniemy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości