Strony (3):    1 2 3
Jurek S   08-05-2010, 13:22
#21
To tak dla porządku do autora postu. Dobrze by było gdybyś edytował swoją pierwszą wiadomość i skoro już ustaliliście miejsce i godzinę ustawki dopisał to w tytule. Czyli wyglądałoby to tak:
08 maja, godz. 16.00, Szkoła Muzyczna (ul. Muzyczna), delikatnie zalewik
Chodzi o to, żeby ktoś kto zobaczy w ostatniej chwili ten post nie musiał przekopywać się przez wszystkie wiadomości, żeby zobaczyć gdzie i kiedy się ustawiacie.
Nie będę już mieszał, ale jak wynika z postu jedziecie nad zalew, a więc przejeżdżacie obok naszej standardowej ustawki. (LKJ) Dobrze jest nie mnożyć tych miejsc spotkań. (pisałem już temacie kdk). Ale to tak na przyszłość.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Flower   08-05-2010, 14:21
#22
Dzięki za rady, zawsze mile widzianeSmile jak pisałem wcześniej świeżak jestem wiec pewne niedociągnięcia organizacyjne mogą się pojawić.

It's gettin' late but I don't mind.
Jurek S   08-05-2010, 19:32
#23
Dzieki przede wszystkim Flowerowi za ustawkę. Było niebezpieczeństwo ;-) , że zasiedziałbym sie w domu a tak zrobiliśmy jeden z naszych starych standardów przez Stary Gaj (moja trasa), Zemborzyce, Krężnica i powrót przez Prawiedniki, Dabrowę.
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
To była prawdziwa rekreacja. Na trasie mnóstwo znajomych ludzi z forum i spoza. W okolicach Prawiednik przemykała oczywiście Sylwia, pewnie znów na kawkę :-D
U mnie dtd 45,7km

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
wegoR   08-05-2010, 19:45
#24
Ogólnie dobre odczucia po pierwszej ustawce Big Grin
nirfAn   08-05-2010, 19:50
#25
dziękuje wszystkim, moja pierwsza ustawka, na pewno nie ostatnia Smile będe jutro na pikniku więc pewnie się zobaczymy

pozdrowienia, szerokościSmile
BADEVIL   08-05-2010, 19:59
#26
Napatoczyłem się gdzieś po drodze nad zalewem na końcówkę :mrgreen: Tak się zastanawiałem z kim to Jurek jedzie a on przygarnął ustawkowiczów :-P

Powiedzcie sami czy Jurek tak strasznie harcorowo robi te ustawki?
Jak dla mnie to była czysta rekreacja nie wiem czemu takie dziwne mity krążą Confusedhock:
Flower   08-05-2010, 20:12
#27
Ja również dziękuję za miłe towarzystwoSmile trasa fenomenalna po prostu. Jako że ja nie z Lublina to za bardzo nie znam tras i nie wiem gdzie można pojechać także wszelakie propozycje miło widziane, ale póki co to tylko rekreacyjnie bo kondycha daje o sobie znaćTongue

It's gettin' late but I don't mind.
Seb   09-05-2010, 01:42
#28
A ja nie dotarłem, sorki za to że się nie odwołałem :-)
Tak wyszło... byłem na pokazach lotniczych w Zamościu :-)
perceive   09-05-2010, 02:11
#29
Jurek S napisał(a):W okolicach Prawiednik przemykała oczywiście Sylwia, pewnie znów na kawkę :-D

Podążałam w celu eksploracji nowych terenów :mrgreen:

Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
msl   09-05-2010, 19:56
#30
Dzięki Panowie za fajną trasę :-)
Dziś dopiero się do komputera dorwałem ;-) , więc z lekkim opóźnieniem piszę. Tempo jurkowe wyszło takie, jak myślałem, że wyjdzie, a i błota trochę złapałem (nawet najwięcej ze wszystkich :-P ). Do następnego!

PS
Setka mi stuknęła w ilości postów :mrgreen:

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.